Opožděná menstruace po miniinterupci

Od: Datum: 10.04.15 21:31 odpovědí: 7 změna: 11.04.15 19:48

Před 8 týdny jsem byla na miniinterupci, do teď jsem nedostala menstruaci. gravitest negativní. Mám se nějak obávat?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.15 21:36

Navštivte svého gynekologa, ten vám toho poví více než my tady na poradně. My vám do vagíny nevidíme, tak co chcete poradit? No, dalo by se věštit z kouzelné koule. Ale tu doma nemám.

Ohodnoceno: 1x

Od: sara
Datum: 10.04.15 21:59

Kdybych měla čas jít ke gynekoložce, tak se tu neptám!Já narozdíl od tebe musím chodit do práce, kde končím až večer. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli nemá s tímto někdo nějaké zkušenosti. Popřípadě poradit nějaké babské rady, jak jí dostat, třeba nějaký čaj, slyšela jsem, že se pije červené víno, něco takového. děkuji za odpovědi

Datum: 10.04.15 23:27

Sáro, jde Vám o babské rady a napadání těch, kdo se Vám snaží poradit, nebo o zdraví?

U gynekologa už jste měla být – cca po 6 týdnech od miniinterruopce jste k němu měla zajít na kontrolu.

Nestojí-li Vám zdraví za chvíli času k návštěvě lékaře, je zbytečné hledat rady i tady.

I kdybychom měly s miniinterrupcí nějakou zkušenost, je jasné, že je každý organismus jiný, a každá žena může reagovat jinak. Gynekologové sem nechodí a i kdyby chodili, nedokážou dignostikovat přes internet.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 10.04.15 22:58

S miniinterupcí nemám zkušenost,ale určitě rozhodí cyklus.Po zákroku by to mělo být takové"šestinedělí" a potom menzes.Pokud se nedostaví po 8 týdnech po zákroku,chtělo by to zajít k doktorovi.Vy se jako bojíte zda nejste těhotná?Pokud je test negativní,tak se není čeho bát.Kdyby byl test pozitivní určitě by aspoň náznak druhé čárky byl vidět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.04.15 10:46

Já si myslím, jen myslím, že potrat, ať je to kyretáž nebo vznešeně nazvaná miniinterupce, je potřeba brát jako veliký zásah do organizmu ženy. A platí šestinedělí jako po porodu. V té době také nenastoupí menzes na hodinu po 28 dnech. ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.04.15 11:39

Ja jsem na interupci nikdy nebyla, ale samovolne jsem pred 5 lety prisla v 7tt o male a dr.si me uz nechal v nemocnici na kyretaz.Vzpominam, ze nez prisla MS, tak to taky chvilku trvalo, ale nevybavuji si zda to bylo 6,nebo 9 tydnu..Vzpominam, ze jsem pila na litry dle doporuceni caj kontryhel, cyklus se srovnal jak hodinky a ja za 6 mes.opet otehotnela a ta hruza se uz nikdy neopakovala..

Ohodnoceno: 2x

Od: sara
Datum: 11.04.15 19:48

Moc vám děkuji za odpověď. Určitě sim koupím kontryhel.:)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.