Sleze mi ten nehet?

Od: Datum: 10.04.15 21:17 odpovědí: 3 změna: 11.04.15 08:07
Ahojte. Dnes jsem si skřípla nehet do dveří a mam ho do půlky zčernalý. Hraji hazenou a moje otazka zni, jestli myslite ze mi sleze? Protoze hrajeme ustavičně zapasy a byla bych opravdu nerada. Jak to probiha kdyz vam ten nehet sleze? Diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.15 21:39

Bude postupně odrůstat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.04.15 23:26

Teď to rozhodně nesleze. Možná později, až se dostane ta modrá část na kraj. Když to potom slézá, funguje to tak, že se nehet rozdvojí a sloupne se jeho vrchní část. Pod ní ale už roste nový nehet. Nejnepříjemnější je to v okamžiku, kdy se vrchní část už už chce oddělit . Ale samozřejmě nemůže, poněvadž drží za zdravý nerozdvojený nehet vyrůstající z lůžka. Pokud se to rozdvojí, nakonec ráda vezmete nůžky a volné vrchní části se zbavíte.

Ohodnoceno: 2x

Od: bab
Datum: 11.04.15 08:07

Mám to samé po úderu kladívkem, ale nehet jsem v prostoru té krve propíchla a krev co nejvíc vymačkala, pak zavázala s mastí Ichtoxyl, přestalo to bolet a pod nehtem mám jen růžovou skvrnu. Nemám to poprve, a zpravidla nehet neslezl, když tam už nebyla ta krev, ale to záleží na rozsahu... to propíchnutí nebolelo, jen to vymačkání krve, ale pak se mi hodně ulevilo.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.