Kluci a nehty u holek

Od: Datum: 09.04.15 20:18 odpovědí: 29 změna: 13.04.15 01:04
Ahoj, líbí se klukům dlouhé nebo krátké nehty? Díky :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.15 20:21

Upravené stačí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.04.15 20:22

Klukům a mužům imponují především dívky a ženy sebevědomé, tj. s vlastními názory a vkusem, ne ty, které se neustále potřebuj s někým radit, jaké vlasy (to jste se ptala minule) a nehty mají kluci rádi.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 09.04.15 20:24
Tak pardon.
Datum: 09.04.15 20:28

Nevšímej si toho.

Někteří kluci mají rádi dlouhé nehty, některé krátké. Já akorát To je dilema, co?

Datum: 09.04.15 20:32
Přesně :D
Datum: 09.04.15 20:38

Takže co z toho plyne? Vykašli se na přemýšlení, zda mít dlouhé nebo krátké nehty, blond nebo fialové vlasy, tanga nebo krajkové kalhotky. Pokud kluka zaujmeš svou osobností, je mu úplně u zádele, jaké máš nehty. Neřeš bezvýznamné hovadiny.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.04.15 21:21
Dobře. Děkuju
Od: mp
Datum: 09.04.15 23:26

Při pročítání této diskuze si musím zase přiznat, že stejně platí - žena zaujímá svojí krásou a muž svojí sílou. Dnes se to zaplať pánbůh, trochu kombinuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.04.15 20:33

Datum: 09.04.15 21:35

Dovolím si tazatelce položit otázku - klukům do kolika let věku? ;) Já jen abych věděl, jestli mám či nemám odpovídat na položený dotaz :-P

Datum: 09.04.15 21:41
No, já nevím :) To je jedno.
Datum: 09.04.15 21:57

OK. Pokud budu tedy odpovídat za sebe (věk 50+), tak beru pouze kráké, nenápadně upravené nehty. Dlouhé drápy, navíc třeba červeně nalakované, různé ty nalepovací a gelové nehty, různobarevné nehty - to mi vždycky úplně běhá mráz po zádech a všechny chlupy mám auf.

Datum: 09.04.15 21:55

@ronyx takže nemusíš. Tipuju rozmezí 13-15 let

Datum: 09.04.15 21:58

Pozdě - už se stalo :-D

Od: yesterwju
Datum: 09.04.15 22:34

Můj syn má rád blondýnky spíše přirozené a sportovní a říkal mi,že s takovou začal chodit známe se i s rodiči ze sportovních akcí,ale ony si ty holky myslí,že se musí celé předělat ( ostříhat se nabarvit si vlasy na několik odstínů vč,fialové) a nechat si nalepit nebezpečný lodní lak s kamínky a několik barev na nehty od vietnamců a stala se přesně takovou,jaké se mu nelíbí a nechal ji.

Datum: 10.04.15 11:55

To mi přijde dost povrchní i když se snažíte ukázat opak. Pokud se takhle začala měnit tak z nějakého důvodu a pokud má Váš syn pusu tak si s ní mohl o změnách promluvit.

K otázce. Za mě raději kratší (přiměřená délka), ale beru to spíš z praktického hlediska, jinak je neřeším ;)

Od: yesterwju
Datum: 13.04.15 01:02

Povrchní jsou holky,které nejsou samy sebou. On sám se živí sportem a když se mu líbí jeden druh holek sportovní a blondýnka,jaká byla a ona se přetvoří na typ " paní starostová ",tak je mu zprotivěla.

Datum: 09.04.15 23:16

Hlavně červený, na dlouhej rukách a prstech, ty nehty nejsou až tak důležité, (ale už jsem takový přistarší, tak že mě neberte tak vážně)

Datum: 10.04.15 02:37

od mého mládí až po věk kmeta mě "dámy" s dlouhými nechty odpuzovaly. Jediná jejich starost - jen aby si nechtům neublížily. Nemohou řádně psát na klavesnicích, uchopit kliku dveří, příbor, nářadí, sorry vlastně ani pánské p... . Jen namyšlené, uměle zmrzačené, jen aby nemohly nic dělat, pracovat, hladit ...

Dívky a dámy vy se často uměle vylepšujete jen aby jste se trumfovaly navzájem a chlapy to nebere.

Co se mi líbilo? - dlouhé vlasy ;)

Od: quasi
Datum: 10.04.15 13:19

Tak to je svatá pravda.Jedna pracovala ve fabrice v kanclu a říkají ji " paznehtička " nic jiného neděla než nehty a tak skončila na " informace " protože klávesnice nezvládla a to byl ještě zaměstnavatel moooc toleratní...jak měla doma to se neví,asi děs a hrůza,byla sama.

Datum: 10.04.15 04:12
moje kamarádka dává přednost dlouhým červeným nehtům... a i chlebíček jí jako rak. o praktikách v životě nemluvím - to je prakticky nepoužitelná.

Datum: 10.04.15 07:06

Cožpak až tolik záleží na nehtech? Proč právě na nich? Dívka /myslím, že každá/ má přece ještě prsa, krk, oči, rty, vlasy, boky, zadeček, nohy ...a plno dalšího lákavého příslušenství, :) které se chlapcům líbí a mohou na něm oči nechat. Myslím, že nehty nejdůležitější nejsou.

Měla jsem nehty vždycky kratší, kvůli kytaře. Zkuste mačkat akordy s nějakými drápy! Ale vždycky pěkně zastřižené a čisté. Jemně a nenápadně nalakované jen pro vyjímečné příležitosti - třeba ples.

Nejsem pro nehty neudržované, polámané, špinavé, okousané. Ale jinak za mě - líbí se mi spíš kratší. Dlouhé nehty na mě působí jako klepeta. A hned si říkám - jak s tím jí, jak s tím vaří, myje nádobí, pleje zahrádku...a další věci.

Za mě - raději vybírejte podle toho, co má dotyčná dívka v hlavě, než zda má dlouhatánské rudé nehty.

A protože jsem se tady zmínila o kytaře, napadla mě známá písnička kapitána Kida:

"Že máš modrý oči, o tom mluvit nebudu,

nakupovat nový šaty s tebou nepudu,

pro mě je spíš důležitý, seňorito má,

jestli MOJE VYVOLENÁ V HLAVĚ NĚCO MÁ. Chápete? Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Od: kutululu
Datum: 10.04.15 07:19

Z mé osobní zkušenosti jsem zjistila, že spousta mužů si hodně všímá jaké má žena nehty, až mě to hodně překvapuje. Nedokážu říci, jestli se jim líbí spíš dlouhé a nebo krátké, ale určitě jak jsou upravené. Kolikrát muži mají kladné poznámky k mým dlouhým nehtům, asi to bude tím, že si dělám většinou oranžovou nebo zelenou neonovou francouzskou manikúru, která svítí na sto metrů, takže si toho všimnou. A ještě když zjistí, že nejsou umělé, ale moje, tak mi imponují ještě více. Takže za mě pokud dlouhé, tak jedině svoje, jinak raději krátké. Přece vám muž nebude chválit práci manikérky, to je jako kdyby vám chválil paruku ;)

Od: jumba
Datum: 10.04.15 11:38

Jsem muž 23 let. Nemám rád chodící drogerie. Takže, žádné vrstvy krému. Krátké nehty bez lakování. Vlasy neobarvené, ale vonavé od šamponu. Žádná rtěnka. Oblečení čisté, upravené, sladěné. Musí to být dívka i do nepohody.

Datum: 10.04.15 12:05

v prirozenosti je krasa, tohle mne se osobne fakt nelibi, a k tomu je to dost neprakticke, jak si s takovyma nehtama chces treba vytirat?

Datum: 10.04.15 17:09

Nedávno jsem viděla mladou paní a ta měla nehty dlouhé asi 5 cm.Říkala jsem o tom holkám na pokecu.Jsme tam některé 40 + a některé 50 + a všechny máme krátké nenalakované nehty.A kromě toho jak může cokoli dělat nás všechny napadlo to co bendera.Radši o tom moc nedumat.

Datum: 12.04.15 02:43

Zase perlička - k nám jednu dobu jezdil jeden Rus s turisty, a on měl tak 5 cm dlouhý zatočený nehet. Nakonec jsem se dozvěděl, že u východních národů je to důkaz, že ten dotyčný nemusí pracovat.

Od: quasi
Datum: 13.04.15 01:04

Nemyslí,měl to můj bývalý šéf a je to snad nějaká sekta nebo judasmus

Datum: 12.04.15 14:48

Myslím, že dlouhé. Záleží ale taky na tom, jak hluboko ti je zaryje do zad *smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.