Týdení pauza po antikoncepci / nejsou měsíčky

Od: Datum: 08.04.15 22:48 odpovědí: 2 změna: 09.04.15 08:19

Dobrý den,

před třema týdny jsem začala brát svoji první antikoncepci, brala jsem ji tři týdny, dobrala jsem ji 5.4. tuto neděli a ted mám týdenní pauzu, v níž by se mělo dostavit krvácení. Problém je ten, že už jsou to tři dny co neberu antikoncepci, ale i tak nemám žádný menses. Je se mnou všechno v pořádku?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.04.15 07:58
avatar

Ještě vydrž.. třeba já to po dobrání ant. dostanu na 99% 4. den. Ale už se stalo asi dvakrát, že i třetí, jednou pátý a jednou vůbec ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kutululu
Datum: 09.04.15 08:19

Je to naprosto v pořádku, u většiny antikoncepcí se menstruace dostaví až 3-4. den po vysazení. A pokud by se nedostavila, tak nezoufej, bereš ji teprve 3 týdny a tělu to může chvíli trvat než si na HA zvykne. Většinou až 3 měsíce můžeš mít rozházený cyklus než se ustálí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.