Akné od můžských vousů

Od: Datum: 07.04.15 18:31 odpovědí: 5 změna: 08.04.15 00:16

Dobrý den,

vždy když jsem s přítelem a hodně se líbáme, tak mám celou bradu červenou. Právě díky vousům. Zčervenání do pár hodin zmizí, ale další den už je brada plná mini pupínku jeden vedle druhého. Třetí den už se následně začne i odlupovat. Mám suchou pleť s T mastnou zónou a se sklonem k akné.

Ale tuto dráhu s mojí bradou nechci běžet celý život, proto se chci Vás zeptat, jak to děláte Vy? Máte taky akné od vousů? Neexistuje na to nějaký přípravek či jak se toho, co nejříve zbavit?Jednou jsem viděla v televizi reklamu na nějaký kosmetický přípravek. A v té reklamě právě byl zobrazen i dotyk můžských vousů. Nevíte, co myslím?

Každopádně za každou Vaši odpověď děkuji!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: alissa
Datum: 07.04.15 18:58

Tak na to pozor...on tě nesmí vousy "poškrábat" nebo popíchat. Pokud se ale oba právě čistě mýdlem umyjete(on vousy), nebudeš mít žádné pupínky. Ty vznikají vnikáním tvého kožního filmu do rány při tom popíchání.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.04.15 20:45
avatar

Dobrý večer Lucko,měla jsem stejné potíže s mým partnerem,zkoušela jsem co se dalo...nic nepomohlo,pokud jsme se chtěli vášnivě líbat,byla jsem potom samé pupínky...ale jen do té doby,co si přítel nechal narůst plnovous.Ten totiž neškrábe,jen šimrá,navíc mu moc sluší a je po problému*palec*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.04.15 22:16

Tak to zase by se mi nejspíš nelíbilo. Mně se líbí, když je to čerstvě dohladka, protože vím, že takové vousy mi nemůžou ublížit :-D. Nebo ani to strniště není špatné, ale tam už hrozí pro mě nebezpečí.

Od: webbiecz*
Datum: 07.04.15 23:01

Já mám pocit, že jediný způsob, jak předejít poškrábání je:

a) nelíbat se (což je blbý )
b) najít si nějakýho, co mu vousy moc nerostou
c) najít si nějakýho s plnovousem, ten neškrábe
d) zvyknout si ) + pravidelně ho škrábat taky ... (jestli rozumíš co tím myslím )

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.04.15 00:16
avatar

Pár postřehů ze života
- čím častěji se muž holí, tím tvrdší má vousy
- při holení vousů elektrickým holícím strojkem jsou vousy tvrdší - dokonce existovaly (nevím jestli existují ještě dnes) přípravky, kterými se tvář potřela, aby vousy ztvrdly a oholení se elektrickým strojkem bylo snažší
- při holení se mokrým způsobem (pěna, voda, klasický holící strojek na žiletky nebo několikabřitý) je muž oholen hladčejí - vousy se vyholí více pod povrch kůže než el. strojkem a tvář je pak hladká doslova jak "dětská prdelka"

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.