Zamilovala jsem se do servisáka

Od: Datum: 06.04.15 22:11 odpovědí: 6 změna: 07.04.15 06:29

Přeji vám pěkný večer mám takový problém a potřebuji trošku poradit. Nedávno se mi doma rozbil počítač tak jsem si zavolala technickou podporu a přijel servisák a prostě neberte to že jsem nějak pošahaná ale nikdy se mi to nestalo ale prostě mě nějak okouzlil věkově tak nějak stejně starý jako já, krásné oči, příjemný hlas. Odjel a já začala hledat jestli by se nedalo najít kdo to byl. Nenašla a chtěla jsem mu něco říct třeba si říci o číslo tak jsem zavolala že se to zase rozbilo ,za týden přijel zase ten stejný jenže jsem prostě taková stydlívá a prostě jsem si o číslo neřekla. *bzum* Poradíte mi, jak zjistit kdo to je, nebo jak pozvat na kafčo někam nebo tak.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.15 22:19
avatar
Odpovedela jste si sama. Vzit silu a zeptat se ho na cislo
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 06.04.15 22:25
avatar
Jj,rovnou to říci.
Pokud chce člověk něco strašně moc,tak se musí překonávat.
Nechci Vás odrazovat,ale kdybyste se mu líbila,tak by jistě něco navrhl...Třeba se pletu,třeba je také stydlivý,nebo zadaný...*nevi*
Ohodnoceno: 1x
 
Od: mp*
Datum: 07.04.15 00:31

Asi Vás zklamu, ale bohužel patříte spolu se mnou k těm neprůrazným osobnostem, škoda, nebudete ovlivnovat první stránky dějin.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fio
Datum: 07.04.15 00:41

Nevystavil Vám fakturu? Na té by mohlo být jeho jméno.

Jinak opět oprava a mezi řečí ho požádat, jestli si nechce přivydělat a nejezdí sám za sebe, aby to nešlo přes firmu. Že tomu vůbec nerozumíte, jestli by Vám nenainstaloval novou ochranu, nenařídil tiskárnu, vyčistil PC apod.

doplněno 07.04.15 00:46:

Já, když je u mě nějaký řemeslník, tak ho vždycky trochu vyzpovídám, odkud je a pak hledám, jestli máme něco společného, nějaké známé, nebo něco o tom místě, kde bydlí a tak. Potom je už snadné zeptat se, jestli má rodinu, v tu chvíli budete vědět na čem jste a přestanete se trápit, nebo použijete systém spirály. Pokud by proběhla 3 návštěva, tak už jste staří známí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 07.04.15 00:53
avatar

Na FA bude spíš jen jméno firmy :) - já mám několik kamarádů co takhle vyjíždějí - internet, televize, záchody, elektrika.. a jediné, co z toho vypráví je jen, když se přihodí něco vtipného, jinak je to pro ně práce- mají desítky klientů denně - když o někom mluví tak "paní" "pan" - to je jako by si prodavačka měla pamatovat všechny nakupující.. :)..

Takže ještě jednou rozbít počítač, osmělit se a pozvat ho někam :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.15 06:29
avatar

Jméno podle faktury. Nebo: zavolat na firmu, dne tehdy a tehdy u mně byl ten a ten - kdo to je? Potřebovala bych s ním ještě něco dořešit.

Pokud zjistíte jméno, zjistěte si i další věci: zda milý servisák není šťastně ženat a nepečuje o 3 děti. Určitě nejste první, kterou okouzlily jeho krásné oči a příjemný hlas. A pokud má pán rodinu - ruce pryč. Být paní servisákovou, proženu Vás jetelem.

Pokud ženat není a zjistíte jeho jméno, můžete rozhodit své sítě. Uvědomte si ale, že konkurenci máte velikou, pán chodí do mnoha rodin a všude uplatňuje krásné oči a příjemný hlas. Takže nejste určitě jediná, která touží po jeho skalpu.

Pokud tedy šance je, snažte se, ale ne za cenu rozbití rodiny. Takový pán, byť sebehezčí, by u mě ztratil své kouzlo.

Ještě přiznání: i k nám chodí opravovat PC pěkný, mladý a štíhlý pan servisák. Má to ale 2 nevýhody:

1/ Pokaždé je u opravy přítomen manžel.

2/ Pan servisák je minimálně o 30 let mladší, než jsem já. A oči má jen pro počítač. *ua*Takže šance? Nulová! Jaga.:-D

/To měl být vtip, děda mi naprosto stačí. Servisáka netřeba!/

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.