Cuchání vlasů

Od: Datum: 05.04.15 16:33 odpovědí: 10 změna: 06.04.15 11:46

Zdravím,

mám takový problém: od Prosince co jsem měla týden praxi se mi začaly hrozně cuchat vlasy. Vždycky když si je večer umyju a učešu tak se orzčesávaj dobře ale když si je učešu ráno a večer přijdu tak je mám zase hrozně zacuchaný dělají se mi skoro až dredy. Už mě to štve, nevíte co s tím? Vlasy už si nebarvím, mám je celkem rovné.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.04.15 16:38

Dobrý den, nepíšete, jak jsou vlasy dlouhé a zda si je nějak upravujete (stahujete) nebo jsou volně a tak se mohou cuchat (a o tom to možná je). Co je zkrátit? Zdravím!

doplněno 05.04.15 16:49:

Počkejte si na rady od žen, ale když mají vlasy volný pohyb, tak se asi více cuchají. Zkuste si je nějak stahovat nebo účes zpevnit.

doplněno 05.04.15 16:54:

Ta kvalita vlasů se mohla změnit - ale, spíše věkem nebo stravou (výživou). Vliv prostředí=?

doplněno 05.04.15 17:07:

Ono také není snad nutné umývat vlasy každý den - potom jsou přesušené. Zkuste ubrat.

Ohodnoceno: 0x

Od: hair
Datum: 05.04.15 16:47

Vlasy mám dlouhé pod ramena, nestahuju si je vůbe, zkrátit si je taky nechci

Datum: 05.04.15 16:52

nevim no, ale před tou praxí se mi necuchaly

Datum: 05.04.15 17:02

je mi 17, bydlím na vesnici a výživu beru holt tak, že když mám hlad tak se najím, nemám žádné diety, nejsem vegoš, nic.

Datum: 05.04.15 17:06

Kde máte praxi, v jakém prostředí, nedošlo tam k něčemu? A co šampon nebo kondicioner, lak - nezměnila jste?

Datum: 05.04.15 18:47

u zvířat na statku , k čemu by mělo dojít? šampon používám jen jeden a kondicionér a lak nepoužívám.

Datum: 05.04.15 18:52

Vlasy máte suché, proto se kroutí, jako chemlon, krepatí a cuchají se. Musíte si pořídit buď oplachovací kondicioner nebo bezoplachový přípravek. Jsou s rozprašovačem v různých verzích. I třeba jako dvě kapaliny v jedné skleničce. Protřepe se a nastříká. Vlasy po něm nejsou mastné, ale živé, ne suché jako chemlonová příze. ;)

Datum: 05.04.15 21:24

Myslíte, že to bude tím? že jsou suché?

Datum: 06.04.15 07:05

Tak se nedivte,když děláte v kravíně.Dávejte si vlasy do šátku.

Datum: 06.04.15 11:46

Já tam byla jen jeden týden a u zvířat jsem i předtím byla pořád.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.