Trápí mě silný výtok

Od: Datum: 04.04.15 22:13 odpovědí: 5 změna: 05.04.15 08:39

Nejdřív jsem měla takový slabounký výtok pak zesílil a já dostala 1. měsíčky ... teť mívám výtok mezi měsíčkama skoro tak silný jako samotné měsíčky a tak musím pořád nosit vložky :( co s tím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.15 22:27
avatar

No přece musíte navštívit gynekologa. To s tím. Když Vám napíšu, abyste si sedla do lavóru s odvarem česneku a šplouchala se v něm půl hodiny, tak to pomoci může, ale také vůbec nemusí. A co jiného Vám jako laik mohu poradit. Se zdravím si nehrajte. Takhle silný výtok není žádná legrace.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.04.15 22:33

Vždyť tě to tak trápí, tak se přinuť a zajdi na gynekologii. Budeš velmi ráda, že ses donutila a došla tam, uvidíš, že ti lékař pomůže a budeš mít napořád klid.Takových holek tam má plno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.15 22:40

Musím se přinutit tam jít... ale mám hrozný strach :(

Datum: 04.04.15 23:09
avatar

Hetty, ten strach je zbytečný. Víte, kolik děvčat a žen na gynekologii chodí proto, že mají tyto, nebo jiné problémy? Od toho ta gynekologie přece je. A jsou tam lékaři, jako všude jinde. Nebojte se, zubař je kolikrát horší. Důležité je, starat se o své zdraví, nic nepodcenit a překonat ten počáteční strach, nebo ostych. Děláte to přece pro sebe..Tak se přinuťte a jděte svůj problém řešit s odborníkem, který tomu rozumí. Budete mít jistotu, že je vše v normě, nebo se na problém přijde a včas se začne řešit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.04.15 08:39
avatar

A strach máte z čeho? Z lékaře, nebo se podvědomě bojíte, že Vám oznámí že jste od někoho něco "chytila"? A tenhle strach je celkem pochopitelný. Člověk se vnitřně stydí, a má takový nepříjemný pocit provinění. Ale dnes už je jiná doba a nebere se to tak, jako za našich mladých let. Já si na tu dobu dobře vzpomínám a když jsem byla mladá, také jsem od jednoho študáka řeckého původu "chytila" trichlomoniázu, (myslím, že se to tak píše, teď to nebudu hledat) a ta se projevuje také silným výtokem. bylo to za komunistů, v roce 1973 a tenkrát byla každá taková nemoc brána hůř než prašivina a člověk měl pocit, že je vyvrhel společnosti. A navíc naše informace o těchto chorobách byly mizivé. Já si tenkrát myslela, že jsem dostala syfilis (nic jiného mne samozřejmě nenapadlo než to nejhorší) a někde jsem si sehnala nějakou lékařskou obrázkovou knížku s pohlavními nemocemi a když jsem si to pročítala, tak jsem jsem hrůzou nespala. A ke gynokologovi jsem samozřejmě ze strachu nešla. A dopadlo to tak, že jsem nakonec musela, protože jsem celá opuchla a tak dál a musela jsem dokonce do nemocnice, kde mi nasadili nějakou silnou protibakteriální léčbu pod lékařským dohledem. Bylo to děsné, ale tenkrát si mne doktor pozval k sobě a vysvětlil mi jako laikovi, co to vlastně je a já si dodnes pamatuji, že mi říkal, že ty baktekterie jsou bičíkovci, kteří sebou v tom napadeném místě mrskají a tím způsobují postiženému to pálení a hnisání a ten výtok. Vynadal mi, že jsem nepřišla včas, protože mi hrozí, že se to stalo chronické a i když mi to teď vyléčí, může se to při oslabení imunity samo vrátit. A měl pravdu. Pak jsem tím dlouho trpěla a když jsem třeba dostala obyčejnou angínu, nebo chřipku, tak se tahle nemoc projevila a musela jsem to léčit. Trvalo to opravdu mnoho let, než se s tím tělo asi nějak vypořádalo samo, protože pak to z ničeho nic přestalo. Ale vzpoměla jsem si na tu dobu, když jsem četla Váš dotaz.

Tak rozhodně neváhejte a k lékaři jděte. Dnes je přece rok 2015 a takové hloupé předsudky už nemají v dnešní civilizaci místo.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.