Hydratace pleti

Od: Datum: 30.03.15 16:16 odpovědí: 3 změna: 31.03.15 12:34

ahoj,

Můžete mi doporučit nejlepší hydratační krém, který jste užívali a nebo nejakou masku, mám smíšenou pleť

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.15 16:25

Mám suchou pleť používám jenom přírodní produkty. Můžu ti doporučit masku s pomeranči. Našlehej 4 polévkové lžíce tvarohu se šťávou z poloviny pomeranče a přidej dužinu z druhé poloviny. Nanes na obličej a krk a po třiceti minutách působení pečlivě smyj teplou vodou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.03.15 09:36

děkuji,

zkusím taky i Esenciální oleje, je hodně info na internetu, že jsou přírodní látky, které tělu a pleti dodávají pohodu a životní energii.:)

Od: pb®
Datum: 31.03.15 12:34

Vyhovuje mi Elixir 7.9 od Yves Rocher. Každopádně než investujete do nějakého krému, vemte si vzoreček, pokud ho na prodejně mají. Nebo si alespoň ze vzorku na prodejně mázněte a počkejte, co to do druhého dne udělá. Nic nezkazíte, pokud si koupíte agranový nebo amarantový olej. Pozor může zhoršovat akné, třeba já no nesmím používat moc dní po sobě, ale jinak je to pro pleť báječná věc.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.