1xPenis zapáchá po použití mýdla

Od: Datum: 30.03.15 18:13 odpovědí: 18 změna: 02.06.15 14:09

Dobrý den,

proč vždy po použití mýdla na zákožku penisu začne penis asi po 2 hodinách páchnout víc, než kdybych mýdlo nepoužil? Jaký prostředek pro intimní hygienu byste doporučili? Jde mi hlavně o to, aby byl penis čistý a nezapáchal při mírném náznaku např. pocení.

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.15 18:17
avatar
To bude asi jako v reklamě na mýdlo Dove, že jsou všechna ostatní kyselá. Nejlepší by bylo speciální pro intimní hygienu, to často používají holky. Pro vás bude úplně stačit, abyste ho nechal úplně oschnout. To je tutovka
doplněno 30.03.15 20:29:

nebo tak, díky @pb :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 30.03.15 20:22
Jen opravím ne kyselá, ale většina mýdel je zásaditá, protože se vyrábí z hydroxidu. Zásadité prostředí kůži neprospívá, naopak mírně kyselé ano. Proto třeba mýdlo na intimní hygienu žen Laktacid obsahuje kyselinu mléčnou, jak je patrno z názvu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: santovkar
Datum: 30.03.15 20:23

Nechám ho samozřejmě oschnout, ale po použití mýdla se zápach vytvoří minimálně 20x rychleji než je obvyklé

Datum: 30.03.15 20:32
avatar

a důvod proč použít mýdlo? Pokud vím spousta doktorů naopak mýdlo nepodoručuje a radí pouze vodu popř speciální mýdlo k tomu určené. Mě na všechno stačí šampón :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: santovkar
Datum: 30.03.15 20:59

Protože po mýdle se cítím daleko víc čistý a voňavý

Datum: 30.03.15 18:53
avatar

No, při koupání a použití jakéhokoliv prostředku na očistu přirození (předkožky) bych velmi dbal na pořádné osprchování (opláchnutí) citlivých míst. Pokud víte, že vám mýdlo nedělá dobře, nepoužívejte ho. Já sám využívám bidetu, který poskytuje dokonalou hygienu v kteroukoliv denní dobu čistou, patřičně teplou, vodou. Spíš bych se zamyslel nad prádlem, které omezí pocení citlivých partií vašeho těla. Možná bude problém právě tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: santovkar
Datum: 30.03.15 20:25

Bidet bohužel nemáme a momentálně to u nás není ani technicky možné.
Prádlo - myslíte spodní? Nosím volné trenky, slipy nosit nehodlám - jednou a stačilo mi to.

Takže mýdlo vysadit a mýt jen vodou?

Od: klaban*
Datum: 30.03.15 18:56

Péro je problém, holt se hodně potí a teď když močíte, honíte a stříkáte, tak to zanechává stopy po zápachu. Chce to hodně moc hygieny a kvalitní gel na mytí. A prodyšné prádlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: santovkar
Datum: 30.03.15 20:26

Gel? Sprchový gel hádám ne, můžete tedy nějaký doporučit? Děkuji

Datum: 30.03.15 20:48
avatar

My doma oba (já i manžel) používáme Lactacyd pro intimní hygienu. Někdy koupíme třeba v Kauflandu ve slevě víc balení.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: santovkar
Datum: 30.03.15 21:03

A nešlápnu kvůli tomu z bláta do louže? Chci tím říct, že když už chci udělat něco pro hygienu a nahradit mýdlo něčím smysluplnějším, tak ať si to nezkazím např. tím, že použiji nesprávný prostředek.

Je tam napsáno, že je to určeno pro ženy - a co si budeme nalhávat - ženské a mužské genitálie se diametrálně liší (nejen úrovní Ph)

Datum: 30.03.15 22:09
avatar

Možná máte pravdu, ale my jsme spokojení. Je to jemný mycí prostředek, uškodit nemůže. Hlavně jde o to, že má jiné složení než mýdlo, to jsme nesnášeli oba.


doplněno 09.04.15 14:23:

Ono to rozdělení na mužské a ženské kosmetické přípravky je jen další chytrý tah obchodníků, jak prodat do jedné domácnosti 3-4 šampóny a několik sprchových gelů najednou. Dřív jsme měli březový nebo kopřivový a Elidu nebo Šeřík a taky to šlo. Teď "vědci objevili" jiné pH, jiné složení potu, kůže, vlasů, jiné potřeby nehtů, panebože... kolikrát se musím u těch reklam smát. Naposledy mě dostal šampón na zacuchané vlasy.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 09.04.15 08:51
avatar

Santovkar, já bych to na Vašem místě s tím gelem zkusila. Nestojí to majlant a za měsíc používání Vám penis neodpadne, ani se nezkroutí. Když to nebude vyhovovat, tak zkusit zase něco jiného až do doby, kdy najdete to správné ořechové. Já třeba s mýdlem problém nemám, ale také nemám penis. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.15 21:30

pomůže obřízka...nejlepší volba.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: buss
Datum: 14.04.15 21:45

Vyměnit mýdlo!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 03:02
avatar
Ono je to také o stravě. Pokud pijete pouze sladké nápoje. Tak věřte ze je to znát. Sám vím když za večer vypiji několik piv tak další dny smrdí moc i perko to samé když pijí hodně koly. Chce to pít hodně čisté vody a 2-3 dnech určitě ucitite změnu.
Pak je taky možné ze mate nějakou formu cukrovky ( těm prý často zapáchá)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.06.15 08:01

Dřív jsem se celý umýval mýdlem, jak tekutým-což je ještě větší "srajda" než obyčejné tuhé, tak i tím tuhým. Tělo jsem měl neustále takové vysušené a bylo to nepříjemné, ale nějak jsem si to ani neuvědomoval a nedával jsem si to moc do souvislosti s tím umýváním.

Po shlédnutí dokumentu, kde lékař pronesl větu, která mi zní v uších kdykoliv, když se jdu umývat, sprchovat, jsem si uvědomil podstatu mýdla. Ta věta zněla: "Proč bych se měl umývat mýdlem, když nejsem špinavý..normálně se stačí umýt jen čistou vodou."

Já osobně se mýdlem umývám jen v okolí řitního otvoru, jemně v podpaží a chodidla. Jinak už něco přes rok se umývám jen čistou vodou, ať jsem spocený apod. Na to není potřeba žádné mýdlo, pokud nejste vyloženě od něčeho zašpinění, pokud to jen vodou nejde smýt. Samozřejmě ruce před jídlem a zašpiněné si mýdlem umývám. Od té doby tělo nemám nijak suché, ale ani mastné, nijak nesmrdí a na dotek velmi příjemné. Zajímavé, že všichni jsme tím mýdlem tak "zdegenerovaní", tak automaticky naučení ho používat tak v nám nepřirozené míře a přitom když se nad tím člověk chvilku zamyslí, vůbec není důvod ho téměř používat. Zbytečně si pak musí lidi navíc na sebe patlat ještě nějaké další krémy, aby neměli suché tělo, které si vysušili mydlením. Ano, pro výrobce dobrý byznys.. Zkuste týden nebo dva vynechat mýdlo a uvidíte ty rozdíly.

doplněno 02.06.15 08:08:

A penis si umývat mýdlem už vůbec ne! Po sprše nezapomět penis usušit i pod předkožkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dorner
Datum: 02.06.15 14:09

Stáhnout předkožku, umýt vodou, po umytí usušit a při močení stáhnout trochu předkožku (pokud překrývá úplně žalud), aby to mohlo téct ven přímo. Pak by nemělo nic zapáchat. Pokud zapáchá, tak jde většinou o přemnožené bakterie či kvasinky...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.