Strie do modelingu co s nima

Od: Datum: 29.03.15 10:50 odpovědí: 12 změna: 31.03.15 20:36

Dobrý den, je mi 14 let. Dostala jsem nabídku do modelingu.

Ale problém... horní část stehna, zadek mám samou celuritídu. vypadá to nějak takto... ten obrázek se stehnem http://www.laserliberec.cz/25/strie/esteticky-zakrok.htm

Ale na tu plastiku nebo co to je nechci, maminka by nedovolila.

Zdravě jim, mám sport... ale mám to všude na zadku a na stehnách.

Prosím, co mám dělat? Takto tu nabídku nebudu moct přijmout... mám na to asi půl roku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.15 10:56
Se striema neuděláš vůbec nic. Laser je dokáže také jen zmírnit, ale úplně nezmizí. Objeví se, když člověk rychle přibude na váze. Kůže se nestihne přizpůsobit a popraská. To jak máme kůži elastickou, je částečně dáno i geneticky.
Má je skoro každý, muži i ženy.
doplněno 29.03.15 11:29: Celulitida je tzv. pomerančová kůže - takové ďolíčky hlavně na zadní straně stehen a zadečku. Chce to cvičit, dodržovat pitný režim, zdravě jíst. Někomu pomáhají k tomu všemu ještě lymfodrenáže. Sklony k celulitidě jsou také z části dány geneticky.
To jak moc to vadí v modelingu bych nechala na posouzení odborníkům. U fotomodelek se dá ledasco zaretušovat a i u přehlídek spodního prádla si někde pomáhají punčochama.
Ohodnoceno: 0x

Od: moncicak99
Datum: 29.03.15 10:58

A vadí to v modelinku?

Datum: 29.03.15 11:12

Ještě jsem koukala na fotky celuritídy (neví mjak se to píše :D )

A možná mám spíš tu cel. ... na tu platí co? :(

Datum: 29.03.15 11:21

Moje kamarádka si taky bokem přivydělává v modelingu. Strije má na zadku a břiše. S fotografem jsou domluveni, že když to vyfotí, vyretušujou to, že to nejde ani pozant. Nebo při přehlidkách je vždy zahalena tam, kde to má. Hodně je na domluvě.

Datum: 29.03.15 12:02

A česká miss? Tam to je v háji, ... vim že bych to na 100% nevyhrála, ani bych nepostoupila, ale jenom to zkusit... zkusit se má všechno. To kvůli tomu nemůžu jít :(

Datum: 29.03.15 15:49

Strie ti nezmizí,,je to popraskaná kůže ,,celulitida ta se dá spíše odstranit.Zhubnout. Ale na mastičky bych nevěřila..

Datum: 29.03.15 15:50
Můžu se tě zeptat, jak ses k tý nabídce dostala? :D Díky :D

Datum: 30.03.15 10:53

Mi se to stalo předloni podle fotky si mne vybrali,,,ale nebyl to podfuk.Vybírali podle fotky na mejlu.Mám to ověřené,,,

Datum: 30.03.15 10:55

Jsem chlap, tak mne nekamenujte, nerozumím tomu, ale stejně jako vrásky, nedá se tohle taky nějak zakamuflovat nějakým malováním?

Datum: 31.03.15 13:27

repkine,,to je jasné že ne...ale na vrásky dáš botox,,nebo něco jiného ale to co píše tazatelka jí zůstane.

Datum: 31.03.15 16:01

Jedna známá dělá fotomodeling, má pár kilo navíc, na svůj věk výrazné vrásky, strie nevím, ale na fotkách se to vždycky parádně vyretušuje, takže vypadá jako kočka. ;).

doplněno 31.03.15 20:46:

Viděla jsem slečnu naživo, sice umělý vlasy i řasy, ale jinak docela normální holka, jakých jsou tisíce. Vyloženě nic extra. A viděla jsem i fotky před retuší... silnější stehna apod. Přijde mi to legrační, pak může dělat fotomodelku prakticky každá druhá, když se půlka vymaže...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 31.03.15 20:36

To mají takovou bídu,že na fotomodeling berou holky tímto "zatížení"?Patrně dotyčnou neviděli jako mne ,,jen podle fotky tady na PC..Pak jí napíší ať si přinese různé věci,kolik měří ,váží,jazyky vzdělání. A řadu jiných požadavků na její postavu..Možná,že to ještě někde mám ,ale to byla soutěž na Miss..

Pokud má dlohé nohy ,vlasy a musí být týpek ,že jak se nalíčí ji nepoznají ..jelikož někdo se namaluje a vypadá děsivě..

doplněno 31.03.15 20:57:

mi poslali www.české modelky a tak si to rozklikej..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.