Jak sladit oblečení?

Od: Datum: 26.03.15 07:57 odpovědí: 4 změna: 26.03.15 14:46

Hodí se světle modrá košile s kostičkovaným vzorem k černým, nebo tmavě modrým džínám?

Nebo k jaké barvě se světle modrá hodí? Existuje nějaké pravidlo na sladění barev?

Děkuji za nasměrování!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.15 08:02

s černou se dá sladit témeř vše, tak jako s bílou a k džínám lze snad taky přece nosit téměř vše. Asi bych se víc soustřdil na to jak ta košile vapadá na mně, než na tom jak vypadá s džínáma.

Pravidla určitě jsou, ale spíš k formálnímu oblečení než k neformálnímu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.03.15 14:09

Mám pocit, že móda je stále víc benevolentní, čím větší "strašidlo" tím lépe. Dřív se třeba říkalo červená-modrá (zelená-modrá) pro blázna dobrá a dnes je to jedno. Zrovna včera jsem u jedné módní přehlídky modelů na letošní léto, říkala, že moje malá vnučka bude nadšená i když slovo móda ji v jejim věku nic neříká. Pruhované nadkolenky, sukýnky TU-TU , vše v barvě duhy a čím barevnější tím lépe.

Ta vaše košile se v pohodě k džínám jakékoliv barvy hodí.

Datum: 26.03.15 14:39

Mně to přijde jako zcela normální kombinace. V čem vy vidíte problém? K riflím, protože je to sportovní oblečení, prakticky můžete vzít jakoukoliv sportovní košili. Když někteří mohou po městě chodit v současné době v tak moderních teplákách, tak proč vy byste se nemohl odít do košile a riflí?

Od: ben®
Datum: 26.03.15 14:46

Dobrý den, k džínám se hodí (skoro) všechno, ale džíny se nehodí (málokdy) všude. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.