Totální depilace

Od: Datum: 04.11.12 23:57 odpovědí: 4 změna: 09.11.12 08:46

Má někdo zkušenosti s přístrojem Exilite. Můj přítel má rád úplně vyholený klín. Jistě mně potvrdíte, že každodenní holení přirození je pěkná otrava. Na výše zmiňovaný laser mají teď akci. Ráda bych si jako dárek příteli nechala tímto přístrojem udělat úplnou depilaci nejen nohou, ale i celého klínu. Má někdo zkušenosti s touto depilací právě v oblasti přirození a jak se to snáší? Předem děkuji za vaše postřehy a zkušenosti s totální depilací laserem.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dery®
Datum: 05.11.12 12:14

"Totální" znamená v tomto případě na furt?

Upřímně - nohy nebo podpaží bych si klidně napořád nechala, ale klín ne. Když už, tak kvůli sobě, ale ne kvůli tomu, že se to líbí příteli... Toho máte taky na furt? Za chvíli můžete mít jiného a ze zkušenosti vám řeknu, že každý chlap upřednostňuje něco jiného...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.11.12 18:30

Toto bych doporučila maximálně jako dárek pro sebe, určitě ne pro přítele. Pokud by tento vztah skončil, můžete se sznámit s někým jiným, komu se bude líbit opak.

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 06.11.12 09:47

Dobrý den.

Cokoliv, co je nezvratné - totální doporučuji řádně zvážit. Já bych do toho rozhodně nešla. Teď jste mladá, ale s přibývajícím věkem úplně vyholený klín - no nevím. Když o tom přemýšlím, může přijít zdravotní poblém. Např. u lékaře bych se hrozně styděla. Ale je to jen můj názor, moje upřímná rada.

Od: zlatka
Datum: 09.11.12 08:46

Zaujalo mně toto téma. Též o tom přemýšlým. Úplné vyholování klínu není to žádná novota. Datuje se do období Starého Egypta, kdy odstraňování pubického ochlupení patřilo ke standardu. Soiuhlasím s názorem, že podstupovat to ze zamilovanosti je hloupost. Když pominu účelnost ochlupení v těchto partiích, tak se do popředí dostávají hlediska zdravotní a higienická. Kvůli určitým problémům nesnáším mokré plavky a tak v létě převážně využívám nudapláže. Není důvodu se u gynekologa stydět. Ze své zkušenosti vím, že vyholení v převážná většina vítá. Mně bylo z důvodu problémů vyholení doporučeno a oceňuji to zvláště v létě, kdy se člověk hodně potí. Partner s tím problémy nemá a na koupání bez plavek si zvyknul. Jen na okraj. Zvláště v pokročilém věku doporučuji, protože na prořídlý a částečně šedivý klín není moc pěkný pohled.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.