Nevím co dělat

Od: Datum: 18.03.15 16:03 odpovědí: 8 změna: 19.03.15 15:40
Můj kluk říká, že je neplodný, ale já se bojím, že si dělá srandu a vyspala jsem se s nim bez kondomu a antikoncepce a teď se bojím, že jsem těhotná:(
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 18.03.15 16:07
avatar
A co chceš od nás poradit?
Přece nemůžeš všemu věřit,když ti řekne,abys skočila z okna,taky to uděláš?...
Ted už ti zbývá jen se modlit,abys těhotná nebyla.A když budeš,tak kupte kočárek...
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 18.03.15 16:15
avatar

Zakup si těhotenský test! Pokud možno, co nejrychleji jej použij! Podle výsledku jednej, dokud je čas.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 18.03.15 22:08

Bohužel, takhle to nefunguje. Těhotenský test není kontrolka v autě. Nefunguje hned, takže rada: ...co nejrychleji jej použij... je zcestná.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.03.15 17:04
avatar

Dobrý den, nevíte, co dělat? Teď už nic, ne? Jen čekat. Přeji vám, abyste těhotná nebyla, a hlavně si pamatujte pro příště, že chránit musíte v první řadě sebe. Pokud partner nechce použít kondom a vy neužíváte antikoncepci, tak žádný sex...Že by se s vámi kvůli tomu rozešel? No tak se rozejde, takový chlap stejně stojí zaprd. I v této oblasti by měli být partneři domluveni na ochraně proti početí, protože pak jsou za případní těhotenství oba dva odpovědni. Sice si to nakonec odskáče ženská, když ji muž opustí... A hlavně nevěřte řečem, že je partner neplodný. Hahaha, který muž to asi tak opravdu ví? Snad jen ten, který nemá koule.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 18.03.15 17:38
avatar

Vzhledem k tomu, že byl dotaz zařazen původně do rubriky elektronika hádám, že dotaz položil spíše kluk - puberťák. Ale jinak dodávám, že bát by se ženská měla i pohlavních chorob a nebýt tak důvěřivá a lehkomyslná. Jsou těhotenské testy, gynekologické ordinace, ale především to chce k sexu přistupovat zodpovědně. Ty následné stresy nestojí pak za to!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.03.15 21:48
avatar

Je to tvůj kluk a ty mu nevěříš? Tak mu řekni, že máš pro něj dobrou zprávu. Že není neplodný a že jsi s ním v jiném stavu. A uvidíš jeho reakci.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: liu*
Datum: 19.03.15 15:04

Těhotenský test není 100%, týdne před a týden p menstruaci ti ukáže, že jsi těhotná, i kdybys nebyla, to v prvé řadě, protože vylučuješ z těla látky, které tento test blbou. Gynekologie není schopna zozpoznat těhotenství dřív než po 6 týdnech. Nechápu, jak jsi mu mohla věřit a už vůbec nechápu, že jsi se nechránila ani proti pohlavním nemocem, protože zas až tak dobře se asi neznáte, když mu ani nevěříš a on ti z 99% lže. jak by asi věděl, že je neplodný? Víš, kolik stojí a bolí takové testy, aby tohle zjistil? A zjišťuje se to až po neúspěšných pokusech o mimino. Jedině, že by měl nějaký úraz a jak tu někdo psal, neměl koule. Teď můžeš jen čekat anebo mylsím, že dneska už existují prášky snad až do 48 hodin, které jsou schopné zabránit případného početí, takže jednej rychle, nemáš moc času. A předtím se zeptej kluka, jestli si dělal srandu, ať do sebe případně takovýhle driák necpeš zbytečně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.15 15:40
avatar

Zdravím Lucko ,

s následky je dobré počítat předem než usketečníš nějaké rozhodnutí.. Pokud došlo k oplodnění ,není třeba si přece z toho dělat hlavu. Na to se neumírá a za to se ani nezabíjí . Jen si uvědomíš že jsi při rozhodování před stykem udělala chybu. Takovejch chyb lidi nadělají dost za celej život. Důležité teď ani není to zdali jsi nebo nejsi těhotná ... teď jde o to aby se Tvůj partner ,v případě že jsi těhotná, zachoval jako opravdový chlap a splnil si svojí rodičovskou povinnost.

Petr Baier

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.