Sušenky a spol

Od: Datum: 18.03.15 09:43 odpovědí: 10 změna: 18.03.15 21:01

Občas zakoupím ratolesti ve věku 10 let sušenky, Bepe, máslové, tatranky a.p. Syn má názor, že to páchne a není to ke žrádlu, já v tom nic necítím, má někdo podobnou zkušenost, neb jsou to opravdu šmejdy

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 18.03.15 09:47

Dobrý den, spíše si myslím, že je to pro syna málo sladké. Asi by uvítal více (nezdravého) cukru. Zápach z nich necítím. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.03.15 10:23

Dobry den, podivete se zde:

https://www.stream.cz/adost/10005173-umela-aromata

Mozna ratolest nebude tak zcela mimo :). Divejte se, jestli tam nenini psani s prichuti masla nebo maslove aroma a podobne. Potom to maslo, arasidy a podobne nevidelo ani z ponorky.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 18.03.15 10:43

Bohužel produkty s logem Opavia už poživatelné nejsou, výrobce změnil receptury, aby snížil výrobní náklady na minimum.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.03.15 21:01

Změnil nejen složení, ale i rozměry a obsah balení. Tatranky jsou poloviční, v krabici esíček jsou dvě třetiny vzduchu, esíčka poloviční (a nesladká).

Od: wamp®
Datum: 18.03.15 14:26
Ano,je to tak,jak píší viz nahoře.Váš syn bude evidentně gurmán,když toto pozná.Pro něho je to obrovské plus
Dnešní řezy,sušenky,oplatky,zákusky,kupované koláče,koblihy,zákusky.atd.,atd.,je jeden veliký hnus,alespon v naší republice.Samá chemie *blee* Bohužel,lidé to kupují,jelikož ceny se pohybují poměrně velmi nízko a na kvalitu se nedívají.Každému je jedno zdraví toho druhého,důležitější je zisk.Máte ženu? Řekněte jí,at Vám třeba každou sobotu upeče domácí koláč se švestkami a drobenkou,nebo štrůdl se spoustou oříšků a másla,nebo roládu s jahodama a domácí šlehačkou.Věřte,syn se bude olizovat až za ušima ;)
Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.03.15 15:22

Taky jsem si všiml, že kvalita tatranek Opavia šla dolů, proto si to už nekupuju. Ale jinak vše mě chutná.

Od: miruse
Datum: 18.03.15 17:17

Zkuste synovi udělat domácí o kterých víte co do nich dáváte.Dělala jsem je bez kakaa a jsou fakt moc dobrý.

http://zena-in.cz/clanek/snad…ky-s-kokosem/kategorie/mlsani

Datum: 18.03.15 17:37

Fujtajbl článek jsem předevčírem četla. Není Tatranka jako Tatranka, koupila jsem Tatranky v akci za 3,90 -hnus a pak Tatranku za 9.90 moc jsem si pochutnala. Ovšem chcete-li si pochutnat ještě více udělejte si tatranky doma. Obyčejné dortové oplatky (cena 26Kč) poslepovat nutelou nebo si můžete čoládu uvařit, nakrájet na "tatranky" okoupat v čokoládě a dát zatuhnout, mužete každý plátek nebo jen některý posypat mletými ořechy, mandlemy, kokosem. Když je chci ještě lepší, použiju lázeňské oplatky ale nenakrájíte z nich "tatranky". Krájí se to dost špatně ale jde to.

Bohužel dnešní děti všechny ty Brumíky, a čokoládové řezy "plné mléka" milují, když dcera upeče dceři Brumíka-piškot s čokoládou ve formě medvídka, tak ofrňuje, že z obchodu je jiný.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.03.15 18:57

Dakone děkuji za přílohu, je vidět že i láska a pravda zvítězila nad uhlím, a paní miruše díky za recept

Od: luha®
Datum: 18.03.15 19:14

Na dnešní "průmyslové potraviny" si musíte dávat pozor. Nepamatuji se na to, že by měl dříve na základce někdo ze spolužáků cukrovku. A podívejte se ja to vypadá dneska. I když to zní nepravděpodobně, velký podíl na tomto trendu mají právě ztužené tuky (sušenky, lístkové těsto atd..). Laicky řečeno: působí destruktivně na slinivku břišní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.