Bílá barva vlasů

Od: Datum: 16.03.15 15:09 odpovědí: 5 změna: 16.03.15 19:55

Ahoj,přírodně jsem brunetka,teď jsem asi rok blond.Chtěla bych změnu,vlasy do bíla.Máte nějaké tipy,jak bych měla postupovat? Jestli se mi to nebude líbit,prostě si to dám zpátky nebo to pár dní něčím zaryju,o to nejde...když jsem bya ještě přírodní bruneta,měla jsem vlasy příšerné,nepoddajné,zacuchané.Barva sice vlasy ničí,ale mně se tím teda plně změnil vzhled.Už jsem nebyla ta pomlouvaná s "hnusnými" vlasy,blond mi je vylepšil,bylo to úplně něco jiného..teď bych ale chtěla zkusit tu bílou,vážně o to mám zájem..Co bych měla dělat? Jakou barvu byste mi doporučili? Co používat za přípravky? Co dělat,aby to nechytlo do šeda?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dako®
Datum: 16.03.15 15:25
avatar

Ahoj, zkusila bych barvu od Palette - stříbřitě plavý C9 . Kdysi jsem měla blonďaté vlasy a tato mě na ně chytla dobře, měla jsem je skoro do bíla. Ale brzy jsem se vrátila na svou barvu brunetku, v té se cítím nejlépe.

doplněno 16.03.15 16:40:

wamp - já jsem šla jednou ke kadeřnici na obarvení a je to úplně stejné, jako když si to obarvím doma, jen s tím rozdílem , že za barvu dám stovku a u kadeřnice 600.- Dnes jsou barvy mnohem šetrnější, než byly dříve. Je pravda, že by ji mohla poradit, jakou výživu si dávat, aby byly vlasy kvalitnější.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 16.03.15 15:38
avatar
Tady žádné hokusy - pokusy nemají být.
Chcete,abyste měla vlasy totálně zničené? To by Vám pak mohli říkat třeba :"Ta chemlonka,nebo ta plešatka."Zajděte si ke kadeřnici,ta ví jak na to ;)
doplněno 16.03.15 17:45: Je nutné přihlédnout k tomu,že na bílou barvu se používá peroxid.Domácí odbarvování může zapříčinit nechutný,oranžový odstín.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: host*
Datum: 16.03.15 17:15

Bílá ještě budete až až až... nechte si přírodní barvu vlasů.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.03.15 17:56
avatar

Ikdyž si barvu vyrobíte sebekrásnější popelavou, za 14 dní vám jakoby kůže ve kštici zčerná. Butou to milimetrové odrosty původní barvy vlasů. A bude to viditelné a velmi nehezké. Cikánky to tak mívají, když ze sebe chtějí udělat Marylin. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.15 19:55
avatar

Pokud jsi bruneta,tak musíš použít odbavovač.Mě nejlépe odbarvují zesvětlovače od Syossu.Když si koupíš "blond barvu"a né přímo zesvětlovač,tak riskuješ,že to bude do zrzava,protože obsahují slabší peroxid.Jestli sis svoje hnědé vlasy barvila,tak potom to na blond půjde ještě hůř a hrozí nazrzlý odstín.Volila bych jen hustý ,jemný melír a třeba budeš překvapená jak ti změní vzhled a odrosty nepůjdou tak rychle vidět.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.