Bead cutter

Od: Datum: 05.05.15 16:34 odpovědí: 4 změna: 07.05.15 14:06

Dobrý den , tato otázka je spíš pro cukrářky ženy ale budu i rády ,když se nějaký cukrár taky ozve*smich*. Dostala jsem za objednávku nějakých cukráčských potřeb silikonovou formu na dělaná perel na dort ,Ale háček je vtom že návod je napsaný v angličtině a já bohužel anglicky neumím mohli byste mi prosím napsat nějaký návod na to v českém jazyce ..Děkuji za vše siska 5 *ua*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 05.05.15 16:56

Dobrý den, podívejte se na toto video - poslouchat nemusíte, ale snad to poznáte z videa.

Tedy, pokud je to ten výrobek, který máte Vy doma. Zdravím!

.

doplněno 05.05.15 17:15:

Nejsem cukrář, ale pokud se to dále nemusí péct (což asi ne), tak by také řekl, že je to marcipán.

Ale, nevím, co ta paní používá na tu formu - myslel jsem si, že je to olej, ale je to bílé. Možná to bude cukr moučka.

doplněno 05.05.15 17:21:

Tak, prý je to vhodné na marcipán, ale i fondán. A to bílé je snad cukrová pasta.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.05.15 17:11

dobrý den hmotu co používá bych řekla že je marcipán a vy?

Datum: 07.05.15 14:06

Paní ve videu mluví přímo o fondánu...a do tý formy nejdřív vtírá "pearl dust", perlový prášek.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.05.15 18:13

Může to být marcipán ale nemusí, dcera když tvoří používá např. http://eshop.timidekor.cz/eshop.cukrarske.cukrarske-hmoty,stranka1?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=Potahovac%c3%ad+hmoty, nejvíce používá sypké směsy a malé válečky si různě dobarví. Říká, že s marcipánem se hůř pracuje ale je pouze cukrářský amatér, tu vaši formu na kuličky, na kostky (malé, větší ) má také.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.