Nové hodinky

Od: Datum: 11.03.15 13:17 odpovědí: 5 změna: 11.03.15 16:51

Zdravim,dnes mi přišly hodinky co jsem si obednaala http://www.lestylo.cz/damske-…jane-kahn-black-feathers.html ale jdou mi trošku velké,klouže mi to na ruce,jak si je jinak nastavit? a baterku mi k tomu nedodaly,kde si ji mám koupit a jaká tam vubec patří? dekuju za pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.15 13:51

Baterie by měla být součástí balení, je to u hodinek uvedeno. Tedy obraťte se přímo na obchod, že baterie dodána nebyla. Jinak vám baterku prodají v každém hodinářství, stačí vzít hodinky ssebou. Pokud si zjistíte typ baterie, můžete ji zakoupit v každém elektru.

Co se týče délky řemínku, odpověd opět v hodinářství, dle obrázku to nelze vyčíst, zda by se dal zkrátit.

doplněno 11.03.15 14:37:

Většinou bývá pod baterkou vložena průsvitná folie, která zabraňuje jejímu vybití. Není tam vložena? Je ji třeba odstranit. Apropo, na zboží koupené přes internet se vztahuje 14. denní záruka vrácení zboží bez udání důvodu.

Jelikož baterii máte, můžete ji zakoupit i v elektru, nebo někde u číňanů na trhu.

doplněno 11.03.15 15:58:

Jsou dvě možnosti, vybitá baterka, nebo vadné hodinky.

Ohodnoceno: 0x

Od: romana*
Datum: 11.03.15 13:58

Tak zjistily sme že baterka v hodinkách je,ale nejede mi. Proč? Díval ste se odkud hodinky jsou,myslíte že baterku tu seženu? Ted začínám litovat že sm si je vubec obednávala:/ nevím proč hodinky nejedou teda...:/ záruční list mi neposlaly,ale na ibternetu maj dva roky záruka. Tudiž myslíte že s tema hodinkama mám zajit nekam kde prodávaj hodinky a tam mi poradí? Na internetu je napsáno že se dá nastavit podle typu zápestí,ale me se to zatim teda nepřišla sem na to jak..:/

Od: romana*
Datum: 11.03.15 15:53

tu sme odstranily ale furt nejede...přece nepošlou hodinky s vybitou baterkou ne? myslíte že mi tam nastaví i to aby mi padly když misou vetší? psané na internetu to bylo že lze nastavit,ale já nepřišla zatím jak:/

Datum: 11.03.15 16:51

Hodinář v dílně proměří a řekne, co je špatně.

Datum: 11.03.15 15:34

V některých klenotech s prodejem hodinek, bývá hodinářova dílna. Myslím si, že tam by vám měl poradit, případně pomoci. V Ostravě je úžasný hodinář na poliklinice na Hrabůvce. Třebas, když mění baterii, napíše na tu novou datum výměny. A ručí za ni. ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.