Jde zkratit naramek

Od: Datum: 10.03.15 20:13 odpovědí: 7 změna: 20.10.16 18:54
Dobry vecer mam dotaz dcera si koupila naramek z Pandory a trochu se vytahl zajimalo by me jestli nekdo nevi jestli se da zkratit dekuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 10.03.15 20:17

Chtělo by to vědět materiál - :) nebo odkaz, či fotku na náramek, myslím, že se dají zkrátit všechny, od zlatých po hadrové..

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 10.03.15 20:20

Dobrý den, jo, znát materiál by se hodilo. Zkuste to doplnit (pandora asi není materiál). Zdravím!

doplněno 10.03.15 20:32:

Zajděte s náramkem do zlatnictví a tam Vám poradí a i to udělají odborně. Doma to asi nebude realizovatelné (tak, aby to i trochu vypadalo). Možná je už špatná ta gumička.

Vyměníte ji doma?

Od: ilona*
Datum: 10.03.15 20:27
Pandora je znacka Retizek je stribrny a v retizku je gumicka
Od: wamp®
Datum: 10.03.15 20:29
Pokud se nepletu,tak Pandora je druh náramku,tvořený z korálků.Může být skleněný,postříbřený či pozlacený.
Má pevné zapínání.
Pro tazatelku: pomoci by Vám měli ve zlatnictví,tam je odborně zkracují

Od: flip
Datum: 10.03.15 22:44

Hlavně nezkracovat - zajděte do prodejny, rádi vám ho vymění za menší - pokud je to originál a máte doklady. Ať si také dcera spočítá, kolik plánuje mít korálků, čím jich je více, tím je náramek těsnější :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.03.15 19:56

Trochu mě překvapuje, že se jí vytáhl. Mám takové dva, korálků na nich mám docela dost a podobný problém jsem neměla. Obávám se, že zkrátit nejde. Spíš bych zkusila výměnu za menší přímo na prodejně s dokladem. No a nebo si ho vezměte vy a do rodiny kupte ještě jeden - tentokrát lépe naměřený menší ) - to pro případ, že by vám ho nechtěli vyměnit.

Od: hankabrno
Datum: 20.10.16 18:54
Naramek od Pandory, hade lze zkratit bez problemu kdekoli u sikovneho zlatnika.Me to udelali do hodiny za 300,- parada! Konkretne Zlatnicvi Brno, ulice Krkoskova !
Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.