Slaba a krátká menstruace, jsem tehotna?

Od: Datum: 10.03.15 09:48 odpovědí: 8 změna: 11.03.15 16:03
Ahoj, je mi 17 let a od října beru HA Ayreen. Pred mesicem jsem jednu pilulku vynechala a vzala si ji po více jak 12ti hodinách. Dostala jsem ms, prvni den normalne, pote diky HA az do dobrani jen velmi slabe. V pauze jsem menstruaci dostala jiz normalne. Prasky jsem po 7 dnech zacala opet brat a 4. den jsem mela nechraneny styk. Tento mesic jsem misto 21 pilulek vzala 22.Do ted zadne problemy, ale menstruace prisla o den pozdeji a pomerne slaba zároveň s hnědým výtokem. Třetí den již skoro končí, je světle červena. Bojim se, že jsem těhotná. Je to možné? Jak velka je pravděpodobnost?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.15 11:02

Stačí jedna kapka a do roka to capká. Souložit a otěhotnět to zcela jistě možné je a v některých případech je to dokonce žádoucí. Je to problém koupit si testík nebo navštívit gynekologa?

Ohodnoceno: 1x

Od: michaela777
Datum: 10.03.15 12:00
To vim.. Test si pujdu koupit, jen jsem chtela vedet, jestli to nemuze byt jeste necim jinym.. Byla jsem ted v zahranici na horach a vzala jsem si o ten prasek navic. Tak jestli to neni kvuli tomu. Opravdu jeste neplanuju mimco, takze jsem z toho pomerne nesva.. :/
Datum: 10.03.15 13:16
Může to být čímkoliv. Naprosto čímkoliv. Těhotenství ale také a to vyloučíte jedině těhotenským testem.
Hormonální antikoncepce není 100% ochrana.
doplněno 11.03.15 08:24: Tak to gratuluji k negativnímu testu. Sice každá láteříme, že je menstruace otravná a jak se chlapi mají, když ji nemají,ale pokaždé když má den zpoždění, už ji netrpělivě vyhlížíme :D
Ohodnoceno: 0x

Od: pb®
Datum: 10.03.15 14:07

Pravděpodobnost moc velká není, vajíčko nedozraje a neuvolní se ze dne na den. Ale jak jste mohla užít 22 pilulek, když v blistru jich je jen 21? Chce to znovu sednout, přečíst příbalový leták jak se antikoncepce používá a pokud něčemu nerozumím, jít a zeptat se gynekologa.

Datum: 10.03.15 22:36
Normalne beru pouze 21.. Ale jaksi se mi to nehodilo tak jsem si rekla, ze si vezmu o jeden navic.. Zase jsem nechtela brat cele druhe platicko, abych zjistila, kdyby nahodou. Chybami se clovek uci :(
Kazdopadne dekuji za uklidneni, aspon trosku.. :) Rikam si, ze kdyz byl styk na zacatku cyklu, tak by ovulace byla drive ne?
Datum: 11.03.15 05:10
Ahoj, tak jsem si delala test a vysel negativne :) Chci se zeptat, jestli tomu tedy muzu věřit. V tuto dobu uz by tam jinak byl alespon naznak ze? :) Jinak dekuju vsem za odpovedi.. pro priste si dam větší pozor na prasky a mozna snad budu uz jen abstinovat.. Za ten stres to ani nestoji :D
Od: kutululu
Datum: 11.03.15 11:16

S Tvým užíváním HA bych si určitě dávala pozor při pohlavním styku. 21 prášků v platíčku není jen tak pro srandu, a když se Ti to nehodí mít menstruaci, tak máš brát další platíčko v kuse a až poté vysadit na týden a následně zase pokračovat, a né že si řekneš, že si vezmeš jen o 1 navíc. Další měsíc Ti ten jeden opět bude chybět. Nevím, možná že máš nějakou jinou antikoncepci, při které to můžeš takhle užívat, ale já už vyzkoušela 4 a ani u jedné toto nepřipadalo v úvahu. Takhle si zbytečně rozházíš celý cyklus a pak se nediv, že to máš nepravidelně.

Datum: 11.03.15 16:03
Ja vim.. chybami se clovek uci.. rikala jsem si ze jeden prasek bude ok.. pro priste vim, ze takhle ne..

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.