Opožděná menstruace

Od: Datum: 07.03.15 21:54 odpovědí: 3 změna: 14.03.15 20:47

Ahoj, za měsíc mi bude 15 let a ještě jsem to nedostala, je to normální? Do kolika let mám být v klidu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.03.15 21:58

Hledáním na internetu - hned první dva odkazy na dívčí stránky, jsem zjistil, že to můžeš dostat klidně v 16 nebo 17 letech. Dovolím si jen dodat svůj (odlehčující, dobře míněný) postřeh: Můžeš být ráda, že to zatím nemáš.

Buď zdráva!

Zdroj: http://www.mydivky.cz/clanek/priznaky-prvni-menstruace/

Ohodnoceno: 0x

Od: dgjndgj
Datum: 07.03.15 22:09

Až ti bude 15, tak bys měla jít s mamkou na gynekologii, abys zjistila, jestli nemáš nějaký jiný problém. Bez toho ti nikdo neřekne, jestli je normální, že ještě nemáš menstruaci. Teoreticky, pokud jsi drobná a hubená, tak ji nejspíš dostaneš později, ale to jen za předpokladu, že nemáš nějaký jiný problém.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.03.15 20:47

Je to úplně normální a buď ráda! :) Až ti bude 16/17 a menstruace se stále nedostaví, bylo by asi dobré navštívit gynekologa. :) Ale teď se tím určitě netrap!

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.