Antikoncepce LOGEST

Od: Datum: 01.03.15 20:46 odpovědí: 1 změna: 01.03.15 21:08

Dobrý večer. V 16 jsem začala brát antikoncepci Logest. Brala jsem ji jen krátkou dobu, pár měsíců... ale pak jsem ji vysadila. O rok později jsem ji začala brát zase ... ikdyž sem tam jsem zapomněla, ale do 12 hodin jsem vždy to stihla. Už je to 2 roky co ji beru a poslední měsíce jsem si 100% jistá, že opravdu pravidelně a poctivě. Měla jsem vždy z otěhotnění strach v nízkém věku a tak pro jistotu se přítel "neudělal" do mě, ale ven. Doufám, že mě za to nebudete kritizovat :D .. A je to teď asi měsíc, co jsem to riskla a máme to až do konce. Už jsem menstruaci dostala, takže jsem byla ráda, že to funguje... Ale můj dotaz je, jestli je opravdu velká pravděpodobnost, že budu chráněná...když jsem si jistá, že beru poctivě každou pilulku. Děkuju za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 01.03.15 21:08
Zdravím. 100% anikoncepce to neni. Vím o čem mluvim. Ve dvaceti jsem taky brala poctivě každou tabletku a stalo se...synovi bude brzy patnáct let takže za me HA plus kondom
Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.