Antikoncepce Diane 35 vedlejší účinky?

Od: Datum: 01.03.15 20:44 odpovědí: 2 změna: 01.03.15 22:03
Ahoj holky, chci se zeptat začala jsem používat antikoncepci Diane 35 asi pred 10dny. Nevím jestli je to tím, ale menstruaci mám už celých 10dní což u mě není normální. Teploty mám zvýšené. Má nějaká z vás stejný problém prosím. Prosím i o vedlejší účinky. Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.15 20:48
avatar

V prvním cyklu je normální mít menses rozhozené. Samozřejmě jestli krvácíte silně, utíkejte k doktorovi nebo vysaďte, ale mělo by se to upravit - nejpozději v druhém cyklu. Teplota k oslabení menses rozhodně nepomůže, naopak, ale ta z antikoncepce nebude.

Jestli si ale pamatuji, Diane 35 je středně dávkovaná antikoncepce, možná by Vám vyhovoval jiný preparát (slabší). Jak říkám, pokud to jde, vyčkejte do druhého cyklu, ale jestli Vás krvácení oslabuje, řešte jej.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.03.15 22:03
avatar

myslim ze s dianou byl problem, ze se nesmelo moc kourit (cigarety ;) ) ale treba si to pletu s jinou, ale jsem chlap tak visjak

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.