Po použití krémů na obličej mne pálí oči

Od: Datum: 28.02.15 06:57 odpovědí: 14 změna: 19.03.15 00:07

Dobrý den, po použití krémů na obličej mne pálí oči. Máte někdo stejný problém a jaký krém používáte? Asi mi nevyhovuje nějaká složka z těchto krémů. To samé se mi děje i v létě, když se namažu krémem nebo mlékem na opalování. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.02.15 07:25

Takhle jsem musela dát rodině krém Ryor. Mazali si s ním nohy. Po létech jsem ho vyzkoušela u známé a oči mi slzely znovu. Ryor, ikdyž mi velmi vyhovoval, prostě nemůžu. :-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.02.15 09:00

Modrá indulona... nevadí ani kolem očí a na víčka, mnohaletá dobrá zkušenost. Jinak jsem se po všem oflekatěla a ošupinovala.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.02.15 10:34

Dobrý den, budete muset vychytat, co vám konkrétně dělá na obličej zle. Každá je na tom jinak. Když jsem já měla problémy s pletí, musela jsem nejprve přejít na indulonu (vybrala jsem si rakytníkovou), pak teprve jsem zkoušela jiné krémy. A těm jsem věrná. Jde o českou kosmetiku, nikterak drahou. A Ryor to není.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.15 11:53

Také mám tyto problémy. Stará dobrá indulona a Nivea

Datum: 28.02.15 12:02

Eulálie, klidně napiš tu značku. Já si myslím, že to se smí. Tím nám pomůžeš. Já také hledám nějaký vhodný a nepředražený krém. Zkusím tu Indulonu. Já vůbec netušila, že se může dávat i na obličej, já ji používám jenom na ruce.

Datum: 28.02.15 14:05

Takže používám krém v tubě od firmy Cosmetica s.r.o. Hostivice, norkový krém výživný nebo hydratační. A momentálně mám v oblibě mandlový krém Herbavera od firmy 3k, s.r.o. Ono to chce vyzkoušet, co komu sedí. Já jsem po spoustě krémů i dražších a zahraničních olezla v obličeji...

Od: zebu
Datum: 28.02.15 13:03

Mám podobný problém a s úspěchem používám dětské krémy Babydream od Rossmana, a to jak na obličej, tak na celé tělo. Jsou přijatelné i cenově a navíc bývají často v akci. S krémy Ryor mám stejnou negativní zkušenost.

Ohodnoceno: 2x

Od: babusa
Datum: 28.02.15 15:26

Co ksichtík,to jiné zkušenosti na krémy.Mně Ryor nevadí,dá se říct,že jsem na obličej napatlala už kdeco,co někdo z rodiny chtěl vyhodit,že mu to vadí a zatím dobrý.Nevím,co mám za kůži,ale i když mi nevadí,tak nepoužívám Niveu a indulonu-ta mi nevoní,ať je jakákoli a Niveu proto,že se mi špatně vtírá,prostě si ji jako dřu do kůže.Začala jsem si kupovat Cien,vyhovuje mi a voní-v Lidlu.Jinak mám ráda vůně mandlové,i krémy s norkem.Teď už jen Cien.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.02.15 15:22

Na krémech bývá napsané nač slouží, nejen jestli je denní, noční, mastný, hydratační ale také varování nemazat v blízkosti očí. Na oči mám EUCERIN AQUA, z těch drahých mám ráda na obličej HELAN ale nekradu a tak z těch levných mám ráda Garnier, Anew, Nivea visage, . Indulonu mám ráda moc ale na obličej bych si ji nedala. Pokud se nemýlím, tak ta štípající látka je oxybenzon, hledejte krémy co ho neobsahují.

Datum: 28.02.15 17:53

Indulonu jsem namazala na obličej někdy před více než 25 lety ze zoufalství, protože po čemkoli jsem měla přesušenou, loupající se pleť s červenými štípajícími fleky. Zkusila jsem to promazat indulonou, protože je na popraskané přesušené ruce, a stal se zázrak. Štípání přestalo, šupiny zmizly a po pár dnech se pleť vyrovnala i barevně. Měla jsem taky určité zábrany, po nějakém čase jsem zkusila cosi z lékárny. Uř nevím, co to bylo za značku, ale nějaká ta drahá francouzská. Magistra mi dala vzoreček, i mazala jsem se 3 dny a dobré. Tak jsem vyrazila koupit celou pikslu, drahé to bylo jak hrom, ale abych se prostě nepaplala tou plebejskou indulonou, chtěla jsem být za dámu. A po týdnu staré známé šupiny, fleky a svědění. Pokorně jsem se vrátila k induloně a tak to už asi zůstane. Taky už je čím dál tím dražší, i když o peníze mi nejde, ale zatím nemám důvod ji něčím nahradit.

Od: maka
Datum: 28.02.15 20:44

Naprosto vynikající je mast Leniens na obličej. Koupíte v každé lékárně za cca 50,-Kč.

Datum: 16.03.15 07:07

Velice vám všem děkuji za odpovědi. Budu zkoušet.

Od: jjjjjjjjj
Datum: 17.03.15 15:00

Balea je pro alegiky.

Datum: 19.03.15 00:07

Mám přesně ten problém, dlouho jsem používala přírodní kosmetiku Barekol, ale před třemi měsíci mi otekly oči i po violkovém krému, což mě dost šokovalo. Slezla jsem na netu kde co a nakonec jsem si objednala mycí pěnu Excipial kids, což je mycí pěna pro dětskou pokožku a krém té samé značky. Pěna je super, opravdu se příznaky ztratily, ale krém jsem časem nahradila arnikovou mastí. Je to v sádle, takže po namazání vypadáte příšerně, nejlépe mazat se až když manžel spí, ale funguje to bezvadně. Vyrážka zmizela.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.