Kde sehnat?

Od: Datum: 23.02.15 22:24 odpovědí: 7 změna: 27.02.15 20:06
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.15 22:29

no levneji nez v bonprixu to nenajdete, nicmene asi to bude nekvalitni material (napr moc tenke) nemam s bonprixem moc dobre zkusenosti u takovychto veci, napr "svetry" a mikiny a ruzne topy byly jak pro buzny z tenkeho elastickeho materialu... vracel jsem to... kosile, rifle ok

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.02.15 06:01

Mně nepřipadá dát 550 Kč za šaty až tolik drahé. To se naopak spíš seženou daleko dražší.

Jinak neznám kvalitu oblečení z Bonprixu, ale ty ceny nejsou nijak horentní.

I když nejsem vyučená švadlena, bavilo mě šít a dařilo se mi. Takže snad jen sehnat vhodnou látku a spíchnout si to sama. Jenže: v látkách už dnes není takový výběr, jako byl někdy před 30 lety. To bylo běžné třeba k Vánocům darovat či dostat balíček látky na šaty. A pokud se nějaká i sežene, ceny určitě budou také někde jinde.

Snad tedy ty šaty jen u Vietnamců a tam bude kvalita daleko horší. Zkus si je objednat, když se Ti líbí, máš přece možnost je vrátit. Jaga.

A když se Ti líbí, tak neváhej. Stalo se mi několikrát v životě, že se mi něco moc líbilo, říkala jsem si - až po výplatě, až po svátku /třeba nějakou kačku dostanu;)/, mezitím se daná věc prodala a už jsem ji nikde nesehnala. To je pak člověk naštvaný! *zed*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.15 08:05

Jaguš, dávám ti bod. Jen nesouhlasím se šitím. Viděla jsi, za kolik se dnes látky prodávají? Šílené ceny! *blee* Ikdyby tazatelka ušila, vyšlo by ji to možná dráž.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 15:46

Bohužel mám s kvalitou Bonprixu zkušenost. I moji známí. Jsou to lepší hadry, skvěle zašpendlené a nafocené, i když, pravda, najdou se i kvalitnější kousky, ale to člověk nepozná, dokud nekoupí. Kamarádka má šatovku, to i Vietnamci mají lepší, o šatech, co si objednala kdysi maminka bývalého, škoda mluvit, to byla hrůza.

Ale pravda, 550,- za šaty, byť méně kvalitní, není nijak hrozná suma.

Datum: 24.02.15 15:00

Jak už je psáno, Bonprix je levný, copak vám se nějakých 500 zdá moc? Šaty za 1,40 jsem ještě neviděla. Před týdnem přišel nový katalog, jsou tam moc hezké a levné věci.

Datum: 27.02.15 19:05

Jedině podobné se štěstím v second handu, možná dokonce od lepší značky, než Bonprix.

Datum: 27.02.15 20:06

Tyto šaty levnější? No - přeci ušít si doma. Střih je to primitivní a látku na to taky seženete. Sice ne v takových barevných odstínech jako na obrázku, ale určitě byste si v galanterii vybrala. Akorát to tedy chce umět šít, no...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.