Jak podpořit růst vlasů?

Od: Datum: 22.02.15 11:24 odpovědí: 5 změna: 23.02.15 11:32

Ahojte, omlouvám se jestli už tu ta otázka byla, ale nevíte jak podpořit růst vlasů abych je měla zdravé a hlavně dlouhé je mi 14 a ty vlasy mi rostou hodně pomalu . Nemáte nějaké rady? Díky ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.15 12:27

Ano, tato otázka zde byla položena již mockrát. Dobrým pomocníkem byla vždy kopřiva. A také minerály je třeba zařadit do stravy - zinek, křemík, hořčík, selen. Zajímavý článek, mrkněte:

http://dlouhevlasy.cz/top-tem…delat-aby-vlasy-narostly.html

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.02.15 13:59

Zdravím, , kopřiva je na oplachování vlasů na lesk, , , , , , , , ,

Datum: 22.02.15 17:01

Vlasy potřebují hlavně výživu zevnitř. Piplání si vodiček na ně má minimální účinek. Něco je dáno i geneticky, tedy to, jestli ti narostou dlouhé pěkné vlasy, nebo ne.

Datum: 23.02.15 01:21

Co sama používám a co zaručeně funguje:

- tabletky Hairburst (pořádají se hromadné obchody na vinted, tak jukni)

- hořčičná maska (dohledej si na internetu)

- inverzní metoda v kombinaci s jamajským černým olejem (koukni na yt a zadej "inversion method")

- lopuchová voda (koupíš v drogerii teta)

Hodně štěstí. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.02.15 11:32

Vitamín B12 a nejlépe v ijekcích.Brala jsem ho denně kvůli nemoci zad přes měsíc, a vlasy mi rostly neuvěřitelnou rychlostí...

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.