Bílé líčidlo

Od: Datum: 10.02.15 17:41 odpovědí: 10 změna: 11.02.15 16:29

Věděl by někdo, kde sehnat bílé líčidlo, byla jsem v pár drogeriích a nic takového tam nebylo. Potřebuji to pro masku na karneval.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.02.15 17:49

Dobrý den,
pokud to spěchá a originál bílé líčidlo neseženete, kupte v nějaké té drogerii nějakou pleťovou masku - dcera občas doma nosí takovou světlouncezelenou, téměř bílou, z Rossmanna - vždy mne z vedlejšího pokoje varuje Nelekni se, mám masku. Takže účel by to splnilo a ještě byste si pleť pohýčkala

Ohodnoceno: 0x

Od: wwww
Datum: 10.02.15 17:51

Náhodou to není vůbec špatný nápad :)

Datum: 10.02.15 17:50

Barvy na obličej - zkusila bych papírnictví nebo hračkářství.

Datum: 10.02.15 17:51

Ahoj Bílé líčidlo skus sehnat přes interenet mimochodem jsem slyšela o nějakém korektoru který naplácáš na obličej a rozetřeš a más bílej obličej potom jenoom zapudruješ atd.. :)

Datum: 10.02.15 17:58

Já doporučím zeptat se v půjčovnách karnevalových kostýmů. V některých je prodávají.

Datum: 10.02.15 18:02

Dětský pudr + obyč krém. Používají cosplayeři, když nemají po ruce divadelní make up.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.02.15 08:08

Já bych v hmoždíři natloukla rýži. Vyrobila bych rýžový pudr. ;) Pleťová maska bude vysychat a praskat. Pod maskou nesmí být žádná mimika.

Teď mě napadlo, bílá tužka na oči? Hodně rozetřít. To by možná šlo.

Od: wwww
Datum: 11.02.15 11:36
Také jsem o té masce přemýšlela a asi budu muset sehnat bílý korektor,ale moc se v tom nevyznám,potřebovala bych něco, co se dá rozetřít po celém obličeji- kostým gejša
Datum: 11.02.15 15:55

Napsala jsem do seznam.cz - bílá barva na tělo - a nabídlo se mi několik prodejen. Peotože nevím, odkud jste a kde je pro vás nákup nejsnadnější. poradím vám je toto.

Datum: 11.02.15 16:29

Pokud si zadáte divadelní líčidla /karneval, masky/, vyjedou přímo obchody, které je nabízejí, máte - li čas, tak si je objednejte on-line. V Praze Na Perštýně byla i prodejna přímo specializovaná. Když jsem neměla v učení peníze, tak jsem pro ně chodila tam, byly levné. Dnes již asi neexistuje, nevím.

.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.