Povislá prsa, tlustá lýtka co s tím?

Od: Datum: 07.02.15 12:36 odpovědí: 5 změna: 09.02.15 11:02

Dobrý den,

Je mi teprve 14 let a už mám tak trochu povislká prsa jde to nějak zpravit aby má prsa byla krásná i bez podprsenky?

A abych nemusela psát další otázku tak se rovnou zeptám na další.

Jsem celkově docela hubená (normální postava) ale mám strašně tlustá lýtka :( ... Nevíte co dělat abych je měla hubenější, tenčí? Zkoušela jsem různě cvičit a už přes rok nejím sladká a příliš mastná jídla ..

Předem děkuji za všechny vaše reakce! :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.02.15 13:03

Dobrý den, jste ve věku, kdy máte plné právo být nepokojená se svým tělem, ale také se to tělo ještě vyvíjí. Ta ňadra mají různé tvary i velikosti, tak možná jenom nejste s tím současným stavem spokojená, možná máte ňadra větší (a těžší) nebo je to jen Váš dojem a je to vše OK. Snad udržujte zdravou výživu a posilujte celé tělo cvičením nebo tancem či jógou.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 07.02.15 13:38

Ahoj Co se týče lýtek,budeš je mít asi dědičné,takže s tím se nic moc dělat nedá...

Co se týče prsou,dělám tyto cviky,jsou dobré a pomáhají.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.02.15 14:03

Zdravím,,,určitě má někdo u vás v rodině také podobný "problém",,,má neteř ta má také lýtka jak já málem stehno a nic si z toho nedělá,,,však je lepší mít nohy takové,než nějaké špejle..

Datum: 07.02.15 18:52

Aho Mony. Doporučuji ti přestat se úpěnlivě pozorovat v zrcadle. Mít povislá prsa v 14 letech mi přijde opravdu nemožné, však ti sotva vyrostla, nevisí ti snad na hrudníku roky, ne? A jestli si nechceš rozhasit ženský cyklus, tak s hubnutím přestaň. Jaká lýtka si přestavuješ? Takové ty špilky, co mají některé ženy? Vždyť je to škaredé. A nezapomeň, že něco je dáno i geneticky, tak to změnit lze velice těžko.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.02.15 11:02

Doporučuju začít pravidelně navštěvovat saunu a občas si všímat, že "každá má něco". Na střední škole jsem měla spolužačku, která měla abnormálně silná lýtka. Po dětech se jí celá postava nějak přeformovala a vypadá nádherně souměrně, mám i pocit, že lýtka má naprosto normální. Je to vývoj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.