Koupě plavek

Od: Datum: 29.01.15 16:25 odpovědí: 8 změna: 30.01.15 05:51

Dámy můžete mi, prosím, poradit kde koupit jednodílné plavky nestandardní velikosti? Mám podprsenku 85E, ale to samo o sobě předpokládá, že mám 120kg. Nejsem žádná hubenka, ale tak zlé to zase není. Musela bych mít podle horního dílu plavky č.50 a podle spodního č. 40 a co teď s tím? Všude mi řeknou ať si koupím dvoudílné, ale na ty nemám věk ani sebevědomí. Kde sakra kupujou plavky ty kočky, co mají pětky prsa a 60 v pase?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 29.01.15 16:36
Doporučím Vám Aukro.
Je tam opravdu široká nabídka...Samozřejmě,že musíte kupovat zvlášt horní i dolní díl.Nesmutněte,nejste v tom sama ;)
doplněno 29.01.15 18:40: Pardon,pochopila jsem to tak,že chcete dvoudílné *hi*
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.15 16:53

Neberte to zle, ale monokiny by být nemohly? Vždyť ty jsou taky jednodílné...*hi*

Datum: 29.01.15 17:51

Jedu šestý gumy, tak nevím, jestli by monokiny byly zrovna to pravé :o)

Od: mija*
Datum: 29.01.15 17:05

Jedině koupit plavky " Tankini ". Jsou dvojdilné, ale když je máte na sobě budí dojem jednodilných, a dá se koupít vršek a k tomu si vyberete spodní díl ve velikosti která vám bude vyhovovat.Já je v loni objednala a koupila na OTTO.

Datum: 29.01.15 18:09

Děkuji za odpověď. A skutečně prodají díly rozdílných velikostí?

Od: mija*
Datum: 30.01.15 05:51

Já jsem dobrala...ceny jsou tam vyšší kvalita dobrá ale i tak je třeba hlídat a počkat na jejích slevy.Dobrá rada je ale od "babkazov" dát si plavky ušit.

Datum: 29.01.15 17:57

Pohledejte, poklikejte a nechejte si je ušít tam, kde šijí plavky nebo prádlo. Nechávala jsem si plavky šít, vybrala jsem si materiál, paní mi oblíkla kalhotky a podprsenku, poměřila. Dohodly jsme se, že mi celý přední díl podloží materiálem, který je na podvazkové pásy nebo na podprsenky vzadu. Zkouška, malá úprava a bezva! Už nevím, kolik to stálo, ale zas tak šílené to nebylo.

doplněno 29.01.15 18:10:

Já jsem myslela, že chcete jednodílné plavky.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 29.01.15 18:09

Tak to je super nápad. Jak to, že mě to nenapadlo? Díky.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.