Vztah manipulace?

Od: Datum: 03.02.15 11:23 odpovědí: 6 změna: 03.02.15 19:45

Zdravim,...-)

Nevim jak zacit...pred tremi tydny jsme se rozesli s pritelem...Byli jsme spolu pres ro a pul, travili jsme spolu hodne casu,meli jsme se moc radi. Pred desiti dny mi poslal, ze bude milovat jen a jen me, ze si nedokaze predstavit, ze na me nekdo jiny sahne. Zeptal se me, jestli bych nekam s nekym sla, tak jsem mu napsala, ze v zadnym vztahu nejsem, ze v tom nevidim problem nekam s nekym zajit na pokec ci kavu.Ve vztahu bych proste nesla...Tak se mi vysmal a urazil se. Ctyri dny nazpet jsem mu psala, ze chci vratit veci. Napsal mi z cisla jeho otce, ze jo, ze mi je da, ze se i ozve az bude mit jine cislo, ze telefon ztratil. Ze mi preje at se mi dari, ze uz mame svoje zivoty bez sebe, ze je to v pohode. Pry ma uz v hlave nekohio jineho. Prijde mi to spis jak manipulace...ze zkousi, jak se zachovam? Po necelem mesici od rozchodu, si nedokau predstavit, ze se zblbnu do jineho...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.15 11:32

Mně to jako manipulace nepřijde. Spíš jako provokace, výsměch..Zjišťuje, jestli poběžíte jako psík, když se Vám ozve.. Nedělejte to! On ať si nechá tu, kterou nosí teď v hlavě, žije si po svém a Vy si zařiďte též svůj život bez něho a buďte šťastná. Nemá smysl truchlit a šťourat se v minulosti příliš dlouho. Život utíká...

doplněno 03.02.15 15:31:

Vendy, Vám přijde divné, že si někoho našel po několika dnech? Mně zase přijde divné, že nelenil a pochlubil se tím právě Vám...Asi chtěl, aby Vám to vrtalo v hlavě, že? Přitom to pravda nemusí být, jen ve Vás třeba chce vyvolat žárlivost. Ale i kdyby to pravda byla, jeho chování je dětinské. Možná, že jste hodně mladí a mlátí s ním puberta...Nic ve zlém, ale Vám to vážně nepřijde od něho trapné?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.02.15 17:32
Je nám 28.
Od: ben®
Datum: 03.02.15 11:37

Dobrý den, mám z toho dojem, že Váš vztah není zcela ukončen, resp. oba zkoušíte, jak je nyní na tom ten druhý a jestli se trápí nebo už ne. Případně je zájem vztah obnovit. Vy si ujasněte, co vlastně chcete - zpátky asi už ne, ale zatím Vám to nejde ani moc vpřed.

Jenže, to se časem srovná a zase někoho potkáte a ono to půjde. Takže, celé to vidím na testování situace nebo snahu ubližovat si. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.02.15 14:49

Zdravím, tohle jsem sama zažila, je to jen dělání ramen a hra na frajera, aby ukázal, jak jsi mu volná. Já se kdysi rozešla s jedním pánem a ten nemohl psychicky unést, že mu holka dala kopačky, tak mi psal podobné frajerské jízlivé sms, ve kterých se tvářil, že se vlastně on rozešel se mnou a je úúúplně v pohodě.

Pozor na věci, zmíněný pán mi v pomstě nevrátil (a pak jsem se dozveděla, že i zničil), některé věci, co jsem u něj měla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.02.15 15:06

Prijde mi divny, ze si o po deseti najde nekoho jinyho...

Datum: 03.02.15 19:45
Vendy, být vami, přestanu to pitvat. Každý se vyrovnává s rozchodem jinak, někdo na nový vztah nemá ani pomyšlení a někdo naopak ho chce co nejrychleji najít. Je to zkrátka individuální, krom toho se váš ex chová opravdu dost dětinsky (nejdříve se urazí a pak se vytahuje.)
Proč vám to vlastně tolik vadí?
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.