Jak si udělat linky stejné? - hlavně ocásky

Od: Datum: 16.01.15 19:18 odpovědí: 3 změna: 17.01.15 15:06

Zdravím slečny, chci se zeptat na nějaký Váš osobní typ ohledně dělání linek. Maluji se jen jednou vrstvou řasenky, bílým stínem a pár věcmi na pleť, s větším množstvím makeupu bych ve škole asi neměla přesně ten druh pozornosti, o který stojím. :) Nicméně poslední dobou zjišťuji, že mi docela sluší linky a zároveň vlastně nejsou až tak nápadné a extravagantní, tak proč je nezkusit, ale mám problém - neumím je. Udělat tu linku poblíž řas nějak zvládnu, čím víc trénuji, tím je to lepší, nicméně s ocáskem je to jiné, to mám většinou oba hezké, ale různě dlouhé, různě vysoko, a tak dále.

Nevíte, jak se naučit dělat oba ocásky stejné? Nepomáhají mi ani videonávody, tak mě na ně prosím příliš neodkazujte, spíš bych ocenila osobní typy. :)

doplněno 16.01.15 19:21:

ještě bych chtěla požádat o nějaký osobní tip na dobrý fix, gel atd..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.15 19:22

hm,,,asi nemáte cit v rukou ,nebo neumíte namalovat levé oko pravou rukou.Nebo opačně

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 16.01.15 19:45
Ahoj.Já mám v tomto malou výhodu,pravé oko maluji pravou rukou a naopak.Včetně linek,které si dělávám dle příležitosti...Co poradit? Chce to trénink a ten správný grif,to je celé kouzlo ;)
Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.01.15 15:06

Na zkoušku si udělejte linky tmavým stínem. Aplokátorek, pevná, špičatější houbička na držátku. Tí a tmavým stínem (fialová, zelená, hodně tmavě šedá) namalujte stíny. Toto líčení udělá oko méně tvrdé. Hodně světlou tužkou do spodního víčka, až dovnitř do oka, oko rozjasní. Za pokus to stojí ;)

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.