Výtok - můžu být těhotná?

Od: Datum: 15.01.15 21:33 odpovědí: 7 změna: 15.01.15 22:39

dobrý den, potřebuju od někoho zkušenýho nějakou radu co mam dělat :(...jsem panna s přítelem jsme se jenom mazlily a on se dotknul na kraj pochvy (neudělal se) ..asi za další 2 hodiny jsem se šla vykoupat...hrozně se bojim že jsem těhotná :(.je mi 15 :(..mam zpožděnou menstruaci 2.den a mam bílej výtok :(...prosím co mam dělat :( jsem v koncích :(...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.15 21:40

2 dny zpoždění se může stát a je to normální. Mohla jste být nachlazená, nebo třeba stres..Bílý výtok, pokud nezapáchá a nesvědí je normální. A může to být jev právě před menstruačním cyklem..Hlavně se hned nestresujte.. Pokud jste panna a k nechráněnému pohl. styku nedošlo, buďte v klidu!

Ohodnoceno: 2x

Od: xlenix
Datum: 15.01.15 21:51

já jsem z toho uplně na dně že bych v tom mohla bejt :(..nikdy jsem takhle ve stresu nebyla :(..gynekologa se hrozně bojim a toho testu taky :(představa že bych v tom mohla bejt je hrozná :(

Datum: 15.01.15 22:02

Já Tvůj strach chápu, je Ti 15 let...Ale není třeba hned za každým opožděným menstr. cyklem vidět těhotenství..Některá má cyklus nepravidelný celý život a kdyby si měla hned vždycky myslet, že je těhotná, ze stresu by nevyšla..Gynekologa se neboj, není důvod..Nic si nepředstavuj, neděs sama sebe. Věř, že je vše Ok a nic se nestalo, co by Vás mohlo přivést do jiného stavu..

Omlouvám se za tykání..

doplněno 15.01.15 22:27:

Právě ty stresy a strach mohou být příčinou opožděné menstruace. Psychika je zrádná. Takže věř tomu, že je vše v pořádku a menstruace se dostaví...Prostě se jen opozdila, ale nemusíš hned plašit s těhotenstvím..

doplněno 15.01.15 22:57:

Poslechni přítele a test si udělej. Budeš hned klidnější. A i kdyby ukázal to, co nechceš, budeš mít čas si rozmyslet s přítelem, jak to budete řešit...A hlavně se to dá řešit včas, kdyby to ukázalo na těhotenství. Už se stalo a Ty na to nejsi sama. Máš přítele, kterého se to též týká..Jste na to tedy dva..Ale většinou, když se člověk něčeho moc bojí, dopadne to dobře. Tak se neboj a skus věřit tomu, že se vše v pořádku, ano?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.01.15 22:18

abych řekla pravdu tak je mi malinko míň :(...hrozně se bojim..jsem tak vyztresovaná že mě z toho bolí žaludek a chodim z toho zvracet :(...

Datum: 15.01.15 22:39

přítel mi taky furt řiká že to mam zpožděný :( ..řiká bych si udělala těhotenskej test abych se nebála :(...ale právě že se ho bojim udělat aby to neukázalo něco co nechci :(...ten ztres jsem začala mít den před tim kdy jsem to měla dostat..

Datum: 15.01.15 22:20
Kliiid. To by bylo druhé neposkvrněné početí hned po panence Marii. Víš jak se dělají děti? Menstruaci máš jen opožděnou, těhotná nejsi. I stres ovlivňuje menstruační cyklus. A gynekologa se nemáš proč bát. Na zuby je zubař, na srdce kardiolog, na ženské ústrojí gynekolog. Někdo nám to občas opravit musí a většina žen si ze svého gynekologa udělala kamaráda nebo kamarádku a chodí si do ordinace popovídat.
doplněno 15.01.15 22:32: Nesmíš se pořád tolik stresovat. Pak se tělo uvolní a nic nebolí.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.01.15 22:26

jenže vy jste u gynekologa nezažily to co já..musela jsem tam už ve 12 letech kvuli někomu a když mě tim gynekolog kontroloval tak to dost bolelo

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.