Slencera legíny z BCTV na hubnutí

Od: Datum: 15.01.15 17:19 odpovědí: 19 změna: 11.10.16 14:41

Slencera leginy z BCTV 1099 kč kdo ma zkušenosti, doporučujete nebo je to na hubnuti blbost? přítelkyně je chce a nechce si nechat poradit, tak ji kdo muže poradte děkuji Mira

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.01.15 05:30

Podle mě je to hloupost. Stejná, jako třeba zázračné pilulky, které jen člověk spolyká a hned je jako laňka. Na jakém principu to pracuje? Podle mě rozumný člověk ví, že na hubnutí musí změnit jídelníček, nasadit jinou stravu a hlavně to chce pohyb, aktivitu. Tím, že někdo natáhne hubnoucí gatě a sedne si bez pohybu k televizi, s čokoládou při ruce, zaručeně nezhubne. V těch gatích to prostě není! *bum*

Na ty televizní reklamy si musí člověk dát veliký pozor. Mnohomluvně se tam líčí nevídané přednosti zboží, co všechno to dokáže a bez práce, a tak dlouho vymývají mozek, až si najednou člověk uvědomí, že bez toho nemůže být.

Nejlepší radou je zkušenost. Když to jinak nepůjde, ať si paní kalhoty koupí a ať je nosí. Teprve pak bude moci sama zodpovědně říct, zda jí to k něčemu bylo, či zda jen vyhodila 1.100 Kč.

Já to nemám, ani jsem to nikdy nezkoušela. Místo toho mám ale zdravý selský rozum, který mi říká, že tím, že někdo natáhl nějaké gatě /byť speciální/, nemohl zhubnout. Je to jen cílená kampaň na prosťáčky, kterým lze snadno pověsit bulíka na nos. Jaga. .

Ohodnoceno: 0x

Od: renne
Datum: 15.06.15 17:21

Nezhubnete na kila,ale na centaky.V průměru tak jeden až dva půl.Funguje to na infračerveném světle a to pomáhá rozpouštět tuky.Vyzkoušené.

Od: evelinja
Datum: 17.12.15 10:03

Dobrý den. Také tomu nevěřím, Když chci zhubnout tak nepapat a cvičit. *ua*

Od: petty*
Datum: 22.01.15 12:25

Koupila jsem si podobný typ prádla, z vlastní zkušenosti mohu říct, že je nepohodlné a nepraktické. Nedá se v tom být moc dlouho, protože jste nepříjemně utažení. Navíc je v tom velmi teplo, takže se dá nosit jen v zimním období, na léto je to totálně nevhodné. Hlavně je to nepraktické při návštěvě WC, protože se obtížně a pomalu stahuje a znovu natahuje. Zeštíhlující efekt je přitom zanedbatelný. Doporučit to tedy nemohu.

Ohodnoceno: 1x

Od: mona*
Datum: 16.06.15 20:47

souhlasím ...*palec*

Datum: 03.02.15 14:46

Také si myslím,že je to blbost,že je to jen tahák na peníze.Někteří výrobci si vymyslí takové blbosti jen,aby se někdo nachytal.Všechno se dělá pro prachy a nezáleží jim na lidech,že budou zklamaní.Nevěřte jim ani slovo.

Datum: 05.02.15 12:58

doplňuji odkaz na stejnou otázku v jiném vkláknu :) https://www.poradte.cz/nejen-…tahovaci-pradlo-slencera.html

Od: emiliekubienov
Datum: 02.04.15 22:25

Chci si tyto leginy Slencera koupit .Nevim jakou velikost . Jak určit správnou velikost . Kde a jak provést objednávku .

Od: ali
Datum: 15.05.15 16:26
Mám největší velikost a děsně táhnou a nejsou pohodlné. Pokud nejsi hubená, nejsou pro tebe.

Datum: 03.04.15 12:47

Jak snadné a já husa se týrám jakousi dietou od Mančingové. Koupím si pro jistotu dvoje, bude to průvan v peněžence a už ani na tu dietní stravu mi nezbyde. To by bylo abych nezhubla. Myslím, že člověk co tomu věří není zcela při smyslech.

Ohodnoceno: 2x

Od: martinkooo
Datum: 07.04.15 22:11

Přikláním se k odpovědi, že hubnoucí legíny jsou všeobecně jenom fám. Něco jiného jsou takzvané push up, které vám stáhnout nedokonalosti, díky speciálnímu šití.

Od: karolina*
Datum: 12.05.15 22:23
Dobry den.
Nemyslim si, ze to je az takova hloupost. Ale pokud bude clovek lezet na gauci nezhubne. Nevim jak tyto leginy, ale pocnim se vyplavuji z tela skodlive toxiny a v okoli briska, boku, stehen a zadecku se nachazi takzvany "mrtvi tuk" ktery je potreba prohrat aby doslo k jeho aktivaci a zacali jsme ho spalovat.
Diky temto kalhotum clovek nezhubne kdyz 3x vybehne schody, ale myslim si ze budou mit podobny efekt jako se zamotat do potravinarske folie.

Datum: 12.05.15 22:30

Na zhubnutí existuje pouze jedno jediné. Aby výdej kalorií převažoval nad příjmem. Všechno ostatní je jen něco, co vytahuje peníze z kapes tlustých lidí, kteří si myslí, že kdy si zaplatí, tak zázračně zhubnou i bez námahy. Tož asi tak, no.

Od: ruze®
Datum: 13.05.15 19:10

Zbytečně vyhozené peníze. Vytáhnout kolo a co nejčastěji poctivě šlapat a výsledky se dostaví!

Datum: 13.05.15 19:30

Hubnutí začíná v hlavě a ne v kalhotech ...;)

Od: vera*
Datum: 29.07.15 10:56

Bohužel reklama na tyto zeštíhlující legíny je klamavá. Nosila jsem je poctivě celých 30 dní,ale kýžený výsledek že zhubnu několil cm v pase se nedostavil. Proto je nedoporučuji jsou to vzhozené peníze které vám nikdo nevrátí.

Od: kk
Datum: 07.11.15 13:04
Trapna reklama na hubnutí je jasně vidět jej mají břicho vycpané na to může skočit jenom tupec a těch je bohužel stále dost.

Od: ivik®
Datum: 17.12.15 10:17

Až někdo někdy vymyslí něco,po čem se bude opravdu hubnot bez námahy,tak dostane minimálně Nobelovu cenu, a nebo ho odstřelí koncerny na podobné hubnoucí nesmysly,aby nepřišly o zisky.Jedině úprava životosprávy pomůže. Ať siraději koupí knížku,jak dietně vařit a jak cvičit Vlastní zkušenost...

Od: olgapolka
Datum: 11.10.16 14:41

Nevim no spis to podle me pusobi jako stahovaci leginy nez nejaky hubnouci leginy. :) ja mam teda taky stahujici ale aby nejake leginy fungovali tak ze by se samo od sebe hubnulo tomu neverim. :) ja jsem objednala ty leginy z internetu a za mensi cenu na nejleginy

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.