Bílý výtok, kdy budu mít měsíčky?

Od: Datum: 15.01.15 15:27 odpovědí: 6 změna: 15.01.15 16:21
Chtěla bych poradit,mam bili vytok uz vim co to u mě znamena že budu mit brzo měsíčky, ale za jak dlouho je asi mudu mit? Bili vytok mam asi rok je mi 12 napiste prosim asi za jak dlouho(jestli to pomuže už jsem ochlupená)vytoky mam asi 1za měsic po dobu 5až10 dnu větsinou ty prostredni dny jsou nejhorši(největši) mam potom bile skvrny na tmavych kalhotkach co na to mužu použit?(ne vložky protozs by mi asi brzo došly penize,tře a jen neco rychleho a e moc draheho) předem děkuji ☺
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.15 15:39

V rusku používali staré prostěradlo, která si vždycky jen pootočí. Ale není to moc hygienické. Doporučil bych obyč slipové vložky, nejsou drahé, snad máš rodiče, nebo někoho, kdo se o tebe stará, kteří by ti to měli koupit.

Ohodnoceno: 0x

Od: iv®
Datum: 15.01.15 15:40
Ahoj. Je velka škoda ze si nemůžeš o tomhle pohovořit s maminkou. Vytok znamená ze se telo připravuje na započtení reprodukcniho cyklu. Nikdo nevime jak dlouho to potrvá. Tohle by Ti rekla gynekolozka. Podle vyšetření děložní sliznice atd... jako ochranu pradla jsou dobre slipove vložky. Cena neni nijak vysoká. Sama si nedovedu predstavit ze bych je nepouzivala. Promluv si s mamkou. I ona snad tyto vecí běžně používá.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.01.15 15:45

- no a proč se stydíš ke gynekologovi, kdo jiný by Ti mohl pomoct.? - zkus tedy ještě babičku kořenářku, nebo kartářku.

doplněno 15.01.15 16:11:

- hele, já jsem to taky před menstruací trochu měla, mamince jsem to tehdy ani neříkala, protože to bylo fakt málo - jenom vím, že jsem se tenkrát umývala tak často, jak bylo potřeba (i hypermanganem) pak to přešlo.

Teda nevím, jaké jsou dneska maminky, ale já se svou jsem o všech intimních věcech normálně a podrobně mluvila už od svých tuším 9 let. A to bylo před 60 lety - takže bych i dnes zcela normálně předpokládala, že ve vztahu matka- dcera nemá nějaký falešný stud co dělat. Maminka by měla být zvláště v intimních záležitostech ta nejbližší osoba - navíc jistě má také své zkušenosti, tak poradit může. Přinejmenším může jít na tu gynekologi s Tebou.

Od: stydimse
Datum: 15.01.15 15:53
Já nevím jak mám začít mamce vysvětlovat že mám bílí vytok
nějaké rady prosím?
Od: adri
Datum: 15.01.15 16:11

Ahoj. je to ve tvém věku normální, znamená to, že brzy dostaneš první měsíčky. Pokud ti to nějak nevadí tak bych to neřešila, že to jde vidět není důležité a pokud to tam cítíš tak bych se vždycky jenom utřela..

Datum: 15.01.15 16:21

Na tu gyndu si zajdi a zatím můžeš používat papírové kapesníčky, přinejhorším toaletní papír

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.