Nitroděložní tělísko pro mladé

Od: Datum: 21.11.14 20:33 odpovědí: 6 změna: 22.11.14 13:22

Dobrý den,

je mi 19let a dnes jsem byla u svého gynekologa na pravidelné prohlídce a mluvili jsme o nitroděložním tělísku pro ještě nerodící ženy. Je od 18let, nejsem si jista ale myslím že se jmenuje JAYDESS.
Nemáte některá z vás s ním zkušenost? Rozhoduji se že bych si ho nechala zavést místo prášků, protože dost často se mi stává že zapomínám si vzít prášek a když si ho vezmu jdu se za den ještě 10x podívat zda jsem si ho opravdu vzala.
Zajímají mě veškeré názory na tuto antikoncepci. Cena, vaše spokojenost apod.
Za každou odpověď budu velmi vděčná, děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 21.11.14 22:11
Muzu se vyjadrit jen k tomu, co oouziva mlada. Tez mela problemy sborasky. Poridila nakonec Nuuvaring. A jsme sookojeni oba. Neprekazi to. Jednou za mesic vynda, pak zanda a bez problemu. Jenom je to asi 2x drazsi nez prasky, ale komfort neco stoji no.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.11.14 22:48

Právě že toto by mělo být cca na 3roky a celkově by to mělo vyjít levněji.. co jsem počítala tak za ty 3roky bych dala do prášků přibližně 7500 pokud mi je tedy za tu dobu nezmění za dražší což si myslím že je dost pravděpodobné. Dnes jsem se moc nevyptávala, nenapadlo mě že bych si ho mohla nechat dát, až doma mi to začalo vrtat hlavou že by to mohlo být lepší

Od: pb®
Datum: 22.11.14 00:22
Ale co v případě, že tělísko nebude vyhovovat? Vysoká bolestivost při menstruaci, neustálé špinění, záněty... I to se může stát a uživatelka pak bude muset jít po pár měsících na vyndání a několik tisíc tak skončí v koši.
Ohodnoceno: 0x

Od: jirkazxc
Datum: 22.11.14 09:48

U HA zase hrozí hluboká žilní trombóza, plicní embolie, mozková mrtvice a infarkt.

Datum: 22.11.14 13:11

Proto mě zajímá zda ji někdo má. Vím že každému vyhovuje něco jiného, ale chtěla bych slyšet názory, ne jen to co mi řekne doktor :)

Datum: 22.11.14 13:22

Pokud máte retroflexi dělohy, není tělísko vhodné vůbec. Mně se v mládí podařilo přes tělísko otěhotnět. :-/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.