Základní živiny

Od: Datum: 14.01.15 17:03 odpovědí: 2 změna: 14.01.15 17:34

Ahojky,mohl by mi někdo říct,kolik gramů přibližně bych měla jíst bílkovin,sacharidů a tuků,když už si po hubnutí chci udržet váhu? (je mi 15 a těm kalkulačkám moc nevěřím,všude je to jinak :D )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.15 17:09
Je to individualni. Nekdo muze snist 300g sacharidu aby neztloustl, nekdo muze treba i 500g a je to v pohode. Chce to znat tvou vysku, vahu. Dalsi veci je to, ze chces-li si udrzet peknou postavu, mela bys cvicit a jeste vic zpevnit telo.
Jde taky o to se snazit jist prevazne slozene cukry a vyvarovat se tucnym a sladkym jidlum.
Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 14.01.15 17:34

Ahojky.Můj názor se ti asi nebude líbit,ale přesto ho napíši.Ve tvém věku se na žádné tabulky ani kalkulačky nedívej.Jsi ve vývinu,nejsi dospělá.Tvůj organismus se stále vyvíjí,tudíž právě v této době potřebuješ naprosto dokonalou a vyváženou stravu.Takže zapomeň na diety,na ty máš času dost.Raději více cvič,tam je cesta po celý život.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.