Stehna - pupínky

Od: Datum: 13.01.15 16:34 odpovědí: 5 změna: 13.01.15 19:33

Na stehnech mám spousty drobných pupínků. Vůbec nevím co to je. Nevypadá to jako akné a mám je pořád. Nevíte co s tím? A co to je?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: zepe®
Datum: 13.01.15 16:36

asi to jsou potníčky

Možná to chce volnější kalhoty či změnu materiálu

doplněno 13.01.15 16:41:

Hezký článek zde

Ohodnoceno: 0x

Od: milay
Datum: 13.01.15 16:38

dá se s tím něco dělat?

Od: wamp®
Datum: 13.01.15 16:55
Šmarjá,vždyt to máš psané v tom odkazu viz výše *hej*
Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.01.15 17:00

Myslím, že to mám také. Jeden kožní mi na to řekl, že mám extrémně citlivou kůži (je pravda, že když mám nějaké protivné kalhoty, tak se to zhoršuje), a že se nikdy nedokážu obléct tak, aby kůže nebyla lehounce podrážděná a nepůsobily na ni chemické látky v oblečení a kolem, jiný řekl, že je to normální.

Jestli Vás to uklidní, občas mi zabírají tělové oleje Saloos. Naposledy jsem měla třezalkový, ten zabíral často, rakytníkový nic moc - ale zklidní kůži jako každý jiný. Ještě chci vyzkoušet dýňový, obsahuje zinek. Teď v zimě mažu každý den. Ale jindy nezabere ani svěcená voda... Je zajímavé, že holení (ať už žiletkou nebo vytrhávacím strojkem) vůbec tento problém nezhoršuje, nemá na něj vůbec vliv.

Ohodnoceno: 0x

Od: jeerabka
Datum: 13.01.15 19:33

Kdysi mě to také hodně trápilo, měla jsem alergii na chlad. Pokud jste v poslední době vystydla nebo pracujete v chladném prostředí nebo chodíte málo oblečená, je to ono.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.