Zvonové kalhoty - jsou ještě IN?

Od: Datum: 06.01.15 19:33 odpovědí: 13 změna: 08.01.15 18:15

Ahoj,
našla jsem doma několik kousků znovových kalhot. Uvažuju, že bych se do nic navlíkla a vyrazila. Napadá mě jestli jsou zpátky in nebo je mám raději rovnou vyhodit?

Do myslíte? Vzali byste zvony na sebe?

Dík!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.15 19:36

Já teda nejnovější trendy nijak nesleduju, ale myslím že teď je "in" přesný opak, tedy kalhoty co nejužší :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.01.15 19:40

Miki. Na druhou stranu když je tazatelka začne nosit teď, tak bude krok před modním trendem, páč třeba v létě budou zvony IN

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.01.15 19:46

a tak nějak to začíná, když se vrací móda, oblíkněte to a vyražte do ulic, to uvidíte, jak za nějaký čas budete zdrojem inspirace

Od: wamp®
Datum: 06.01.15 19:47
Nevyhazovat v žádném případě.Copak jste si nevšimla,že moda se vrací a opakuje stále dokolečka? Jako roury,které se nosily cca před 30ti lety,budou se zase nosit zvony,jako cca před 40ti lety.Obzvlášt,pokud je máte nezničené a z dobré látky.Budete in a jistě originální ;)
Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.01.15 19:48

Miluju zvonové kalhoty a s klidem je nosím. Je pravda, že nejsem závislá na tom, co si o mně ostatní myslí, je mi to úplně jedno a nosím to, v čem se cítím dobře. Ale - bez ohledu na to - stále se ještě najdou v módních časopisech zvonové džíny nebo úplně široké kalhoty. Je to až legrační, když se v obchodě dožaduji širších nohavic, a obvykle uspěju v sekáči. Ale prostě v tom chodím.

Ovšem já nejsem směrodatná, důležité je, jak se sama v tom cítíte. Jestli dobře, oblečte to a běžte. Jak se budete cítit, tak budete i vypadat.

Datum: 06.01.15 20:04

Nevyhazovat, vrátí se to zákonitě. Anebo si jich užívat i bez toho, že jste v módě, pokud je nosíte ráda. Já osobně podle módy nechodím, v každé módy mně osloví něco (tedy úplně z každé ne), takže za tu hromadu let, co už mi je, je to takovej můj osobní mišmaš, ve kterým je mi dobře. Že už se do většiny oblíbenejch kousků nedostanu, to už je zas jiné téma...

Ale mám kamarádku, která si nemůže pomoct a módními trendy je zmítána. (Jinak je to velice, velice správná ženská). Jednu chvíli (je to tak 5 let) chodila chuděra na jaře po městě vyhastrošená v zástěře, která byla vysoce módní, ale vypadala úplně přesně jako ty zástěry, ve kterých moje babička chodila od rána do večera, třeba i na dvorek kuchat slepice. No a také byly módní holinky - obyčejné holinky veselých barev. K tomu se nosily normální módní kabelky (přes pokrčenou ručku pěkně před sebou, jak to ty módou zmítané ženy nosí, jakkoli to bolí) a já jsem se rozhlížela, zda si to někdo z nějaké výškové budovy nenatáčí, protože celý ten výjev k tomu sváděl - celé to vypadalo, jako kdyby módní tvůrci byli už tak znudění (představuvuji si je jako dva lehce přiopité chlápky diskutující v hospodě), že jeden říká: "Hele, škyt, to není možný, že úplně všechny naše návrhy se chytí, pojď, škyt, vymyslíme něco, co už nám neprojde: vsaď se, že třeba gumovky na sebe nevezmou, škyt, cha.” A ten druhej: "A vsaď se, že vezmou. A ještě za ně zaplatí dobrejch... no třeba dobrejch 1200.” "Nesmysl! Škyt!” "Tak o kolik.” "Tak o stovku.” "Tak platí, plácneme si.” ..A pak si vylezou na městskou věž a chechtají se, jak dole běhají bohaté paničky v zástěře a v gumovkách...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 06.01.15 20:42

Jo klidně, ještě je ve skříni mám a taky je občas vyvětrám. Ty trubka kalhoty nemám ráda, takže jsem si je ani nepořizovala. Módní trendy jsem jaksi přestala sledovat, protože mně to přijde, že každý si nosí, co se mu líbí a v čem si myslí, že je krásný, krásná. Např. nyní jsem objevila, že je moderní chodit do města v teplákách. Že já husa se vůbec z domácích tepláků vůbec převlíkám... vždyť bych byla IN, no néééééé? A všichni by po mně závistivě hleděli. Jojo. A ty zvoňáky nevyhazujte. Určitě je ještě upotřebíte.

Datum: 07.01.15 08:31

Vzpomněla jsem si, jak v polovině 60tých let jsme se vraceli ze školního výletu z Prahy a já jsem se děsila, co bude doma, když jsem si vezla nové bílé zvony. Jaruna pravila: Neboj, v nejhorším si uděláš kraťasy a spodkem budú tatíček zvonit. :-D Nejsou zvony jako zvony. Některé kalhoty jsou ke kolenům úzké a od kolen se rozšiřují. Takové mívají tanečníci samby. Ty asi k nošení nebudou. :-D Ale rozšiřující se už od stehen? Proč ne?

Datum: 07.01.15 18:14

Nevyhazovat, pokud chcete být "In", zatím nenosit a počkat. Vrátí se zcela stoprocentně. Ono to totiž ani nijak nejde. Úzké, široké, zvonové. jsou to tři alternativy, které se jednoduše střídají.

Datum: 07.01.15 19:56

Přesně tak, stále se to střídá, takže nevyhazovat. Také je občas nosím, ty úzké nemám ráda a je to hezké na štíhlých nohách. Zvony nedokonalosti zakryjí.

Od: kutululu
Datum: 08.01.15 08:11

V dnešní době IN nejsou, ale když chvíli počkáte, určitě se vrátí do módy. Já nosím jedině zvonáče, samozřejmě né ohromné zvony, které překryjí celou botu (ale ty také doma několikery mám). Bohužel jsou staršího vydání a tak už jsou značně opotřebené a v žádném obchodě nejsou k sehnání, takže se moc těším až nastane jejich návrat. Ale né proto, abych byla IN, ale proto, že je ráda nosím a dělají mi hezčí postavu než nějaké "mrkváče" a kvůli tomu na trend nehledím a prostě je nosím. Radši budu OUT ve zvonáčích, které mi sluší než IN v rourách s nohama do "O" nebo do "X"! ;)

Datum: 08.01.15 17:46

Moje řeč. *palec*

Datum: 08.01.15 18:15

- taky raději nosím dole trochu širší kalhoty, i když ne přímo klasické zvony, protože mám děsné X-ovky a v úzkých kalhotách je to víc vidět. Ale jednak je mi celkem jedno, že nejdu zrovna s nejnovější módou, pokud chodím slušně oblékaná, ale hlavně mám dojem, že se dnes nosí kdeco, pokud si na sebe nevezmete zrovna něco výstředního, nebo vyloženě nevkusného.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.