Těhotenství x těh.test

Od: Datum: 05.01.15 12:12 odpovědí: 15 změna: 05.01.15 23:43
dobrý den,
s přítelem chceme miminko.jsme spolu 6 roku,me je 23 a jsem zaměstnána,dělám pecovatelku v domově pro seniory,,HA mám vysazenou asi měsíc a pul.Menstruace ma asi 6dni zpoždění,
dělala jsem si 3 dny po sobě teh.test na 1. byla úplně minimálně viditelná druha čárka,na druhým byla viditelná stejně jak na na 1. a na dnešním byla vidět vcelku pěkně i když nebyla výrazná.
zle me není,jen podbřišek a prsa me bolí,víc jim.
jelikož nemám zkušenosti., chci se zeptat kdy mám jít k doktorce?aby cesta nebyla třeba zbytečná.
aby třeba bylo vůbec něco vidět.
děkuji vám za odpověď,a za názor.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.15 12:36

Dobrý den. Počkala bych do konce měsíce a pak bych zašla na gynekologii.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.01.15 13:36

OK,jen problém je,ze v práci se zvedají a polohu ji lidi a je to náročné! vyhybam se tomu jak to jde,když nevím něčem jsem,ale chtěla bych to vědět co nejdříve

Datum: 05.01.15 18:16

to děláte u akrobatů nebo jak to mám chápat?

Datum: 05.01.15 12:53

po dlouhodobém užívání HA vás prsa a podbřišek budou trápit možná několik měsíců, taky s menstruací počítejte, že se hned tak nedostaví, poraďte se s gynekologem, zda byste třeba pro zmírnění těch různých příznaků neměla užívat nějaké přírodní medikamenty, které ten "hormonální" šok v těle zmírní (jsem chlap, konkrétněji neporadím, ale vím jak to je u manželky, která přestala brát po 20 letech HA)

Datum: 05.01.15 12:58
Po třech pozitivních těhotenských testech je téměř jisté, že tazatelka je těhotná. Testy jsou dost spolehlivé. Jinak s vámi souhlasím, hormonální antikoncepce je svinstvo a organismus rozhází. Ale tři falešně pozitivní testy by z toho nebyly. I já jsem vždycky otěhotněla okamžitě po vysazení.
Ohodnoceno: 4x

Datum: 05.01.15 13:30

děkuji za názor,ale je rozdíl brát ha 20roku a slabý 4 roky,.každé tělo je jiné,.

Datum: 05.01.15 13:34

no tak hurá, tak budete nejspíš gravidní, gratulka

Datum: 05.01.15 12:54
Na gynekologii je vhodné zajít asi v osmém týdnu těhotenství, tj. ve vašem případě za dva až tři týdny. Dříve nemusí být ještě u miminka vidět srdeční činnost, a těhotné ženy se zbytečně stresujou do příští kontroly, jestli bude srdíčko bít. Už si tam zavolejte, jestli máte objednací dobu podobně dlouhou jako je u nás, tak to bude akorát. V případě obtíží (krvácení, křeče v podbřišku...) se samozřejmě jde k dr hned.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.01.15 13:28

poslední menzes 4.12. 2014 a HA jsem brala asi 4 roky,

Datum: 05.01.15 15:16

Gratuluju k mimiskoviTesty natoz 3.nelzou...Jinak ja jsem nikdy v zivote nebrala zadnou HA a hned pri otehotneni me s obema detma bolelo priserne bricho jako na MS a ty prsa taky, takze to neni jen o brani HA.Pry je to normalmi, tak mi to rekli tehdy dr...Byt tebou, tak vydrzim do konce mesice a pujdu k dr..Hodne stesti..

Datum: 05.01.15 16:06

žena má podobnou práci a podobný problém a jak jsme to zjistili na testu, je od té doby na nemocenské, protože se bojí že by při zvedání pacientů nebo při nějaké infekci co běhají u nich po nemocnici o to mohla přijít taj ji gynekolog vypsal marodku, lepší marodka než o to přijít to vzkazuje žena

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.01.15 17:00

Na to jídlo bacha! Říká se, žena jí za dva, už v době, kdy miminko není ani jako Paleček. Nejezte, roztáhnete si žaludek a mozek bude stále hlásit pocit hladu. Přiberete, nebudete umět shodit, protože pak si budete říkat, že musíte kojit a pak se budete týrat s každým gramem, které bude muset jít dolů. A to ani nemluvím o povoleném břišním svalstvu, až špek shodíte. Chroupejte mrkvičku a jablíčka. ;) Blahopřeji, jestli je miminko jisté. A když není, bude příští měsíc. :-D

Od: pb®
Datum: 05.01.15 23:43
Já bych to neviděla tak dramaticky. V těhotenství jsem přibrala 18kg, kilo ještě předtím, než se vajíčko uhnízdilo. Váha před otěhotněním 53, před porodem 71. Musela jsem jíst každé dvě hodiny, jinak mi bylo na omdlení hlady. V porodnici jsem nechala asi 5kg, doma potom šlo každý den jedno kilo dolů, byla to jen voda. Takže tak do měsíce jsem měla 60kg a do asi roka od porodu nějakých 54-55kg, podle toho jestli se vážím ráno nebo večer. Takže vlastně mám po dítěti max o 2 kg víc. Zato kamarádka co se hlídala a přibrala snad jen 12kg si stejně nepomohla a protože má výraznou postavu hrušky, má všechny špeky na stehnech. Další kamarádka co přibrala 25kg má postavu jak lusk, měla jí i předtím. A jedna co přibrala jen 4kg, protože měla silnou nadváhu, je machna pořád. Není totiž důležité, kolik žena v těhotenství přibere, ale v jaké je kondici před otěhotněním. Čím lepší kondice a silnější svaly, tím míň jí těhotenství poznamená a tím dřív a spíš se jí postava vrátí.

Datum: 05.01.15 17:10

Falešně pozitivní ty testy nebývají. Tak gratuluji...

Datum: 05.01.15 17:27

Dobrý den, miminko chcete, není tedy žádný spěch. Počkejte 14 dnů a pak si zajděte na gynekologii.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.