Jak rozšířit zornice?

Od: Datum: 04.01.15 17:49 odpovědí: 3 změna: 04.01.15 17:58

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nějak nejdou rozšířit zornice na delší dobu - třeba kapky (a kde sehnat).

Konečně jsem našla barevné kontaktní čočky, které mi barevně vyhovují, ale bohužel mi je vidět hnědá duhovka a nevypadá to moc přirozeně .

Budu moc vděčná, za všechny dobré rady, opravdu by mi to moc pomohlo.. děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.15 17:55

Doufám, že je vám jasné, že pro oči náhradní díly nejsou. Jako třeba pro klouby. Rozumíte tomu, že vám musí oči sloužit celý dlouhý život? Tak proč takhle blbnete? Budete žít šťastnější život s jinou barvou očí? Fakt jste tak povrchní?!

Ohodnoceno: 7x

Datum: 04.01.15 17:55

A že nebudete pořádně vidět nevadí?

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.01.15 17:58

Ano, existuje několik jedů, které to způsobují a už za starověku si jeden z nich dámy kapaly do očí, protože jim připadalo, že rozšířené zornice jsou krásné, ale vzhledem k tomu, že vám hrozí poškození zdraví až úmrtí, protože se jedná o velmi prudký jed, radit vám ho nebudu a doufám, že budete tak rozumná a máte pud sebezáchovy, že ani vy po něm nebudete pátrat. Ani současnými drogami, které to způsobují, byste se moc nevytrhla.

Doporučím vám se s čočkami pohybovat v přítmí, tam budou zornice rozšířeny přirozeně.

Ohodnoceno: 4x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.