Jsem divná?

Od: Datum: 30.12.14 23:17 odpovědí: 16 změna: 22.01.15 16:01

Dobrý den,

je mi 16 a ještě jsem si to nikdy nedělala sama. Myslíte si, že je to divný?..

Kluka mám, ale ještě jsem s nikym nespala.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 30.12.14 23:33

Není, a divná nejsi, dělají to i zvířata... Klidně si udělej dobře. Vliv na zdraví, tedy negativní to nemá! Poznáš, jak tělo reaguje. Proč mají ženské robertky? To malá dcera si ve vaně hladila přirození. Co to děláš? Mně to dělá dobře...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.12.14 02:05
avatar
Jasné,že nejsi...Každej jsme jinej..
Ohodnoceno: 0x
 
Od: iv®
Datum: 31.12.14 08:04
avatar
Slečna píše, ze ješte nikdy si "to" nedělala sama, ne ze si to dělá. ..abych odpověděla- nemyslim si že bys byla divná. Jen asi nemáš zatim potřebu sexu, vzrušení, uspokojeni. Nemej strach. I ta se jednou dostaví, maš přítele tudíž si myslím, ze ty prvni erotické zazitky přijdou brzy. Na druhou stranu, žena má znát své tělo, když nebudeš vědět ty co ti je příjemné, jak ma na to přijít přítel. Ale možná bude pro tebe snazší kdyz tohle budete objevovat spolu...
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 02.01.15 01:39
avatar

Pohlavní zralost se liší. Ještě máš čas, buď to s přítelem přijde samo, nebo tomu dej čas, nemáš kam spěchat. Spousta dívek začíná s pohlavním životem mnohem později. A spousta z nich do té doby ani přítele nehledá, protože potřebu necítí a užívá si život z jiných stránek. Také o nic nepřijdou, jen začnou později.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.01.15 18:49
avatar

Není to divné,některé ženy to nenapadne půl života.Ženám nejde jen o uspokojení.Muže přece jenom od puberty ten pud ovládá více.Některým ženám hlavně chybí dotyky a přítomnost muže a proto nemají potřebu se "jen uspokojovat".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.01.15 19:30

Ahoj, nemyslím, že bys byla divná, to rozhodně ne. Každý jsme jiný a když Tě to neláká, netřeba se strachovat. To je jeden rozdíl mezi klukama a holkama, kluci masturbují běžně, dělá jim to potěšení, nemají problém se o tom s ostatními kluky bavit, často ani s přítelkyní. Holky na to naopak příliš nemyslí, věnují se jiným sexuálním věcem, některým přijde divné se dotýkat sebe sama "tam dole", přijdou si dole odporné (i když to už zasahuje i do něčeho jiného, nikdo by se neměl stydět za své tělo) a mají k tomu i další důvody. Ani s kamarádkama tyto věci neřeší, hodně se stydí a tak dále.

Jak už podotkli jiní, na druhou stranu je dobré poznávat své tělo, vědět, co Ti dělá dobře, ale to předpokládám už nějak víš, jak dole vypadáš, takže to můžeš nechat být.

Jsou různé typy holek, některé se tomu nevěnovaly nikdy, myslím, že ve svém věku se s tím nemusíš zabývat. Co se týče doteků, tak ty jsou stejně asi lepší od druhého člověka, takže možná stejně budeš více prožívat později to, jak se ti bude kluk "dole" věnovat a sama takových pocitů nedosáhneš. I když někdy je to naopak, že partner to tak nedokáže a naopak nejlépe se uspokojíš Ty sama.

Také jsou různé typy kluků, někteří se svou pertnerkou tyhle věci neřeší, ale může se Ti stát, že naopak se bude Tvůj partner zajímat, jestli se masturbaci také věnuješ, či bude třeba chtít, aby si mu to předvedla. Možná se budeš stydět, ale jak už spolu budete dále, tak si budete věřit a časem se pak osmělíš třeba i k tomu. Může to fungovat i jako předehra nebo podobně jako u kluků, když budeš hodně vzrušená, ale nebudeš mít možnost se potěšit s klukem, tak tímto můžeš uvolnit své napětí, a zároveň si udělat dobře.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: saklfhksj
Datum: 07.01.15 12:33

Děkuji za odpověď, právě že můj přítel se mě už ptal, jestli se to dělám sama... Tak jsem mu po pradě řekla, že ne. Ale cítila jsem se trapně...On řekl, že je to důležitý pro naší budoucnost.. Nevím no, pak jsem to doma zkoušela, několikrát.. ale nic moc to se mnou nedělalo. Myslíte, že spolu můžeme spát i bez toho?

Od: buss
Datum: 07.01.15 13:17

Otázka je, co myslíš konkrétně tím TO, jak si to děláš (klitoris ...). Co s tím má budoucnost s přítelem společného, není pak divný on? Existuje žena, která by TO nezkusila, mimo nějakých náboženských fanatiků? Jistě, že lze s ním spát i bez toho. Lze prožít kupodvu i život bez sexu. Každý je jinak citlivý, náruživý. A co to s tebou dělá, když tě on hladí na přirození, prsa ...? Int je toho plno, hledej...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.01.15 08:22

No popravdě tady bude trošku divné uvažování Tvého přítele. Je v pořádku, že se Tě na sebeuspokojování zeptal, ale když viděl, že Tě to neláká, tak to měl nechat být. On to třeba bere jinak, takže on ať si klidně masturbuje, ale u Tebe by to měl nechat být. Časem si k tomu možná cestu najdeš, ale rozhodně by to nemělo mít vliv na to, jestli spolu můžete spát. Spát spolu můžete i bez toho, aby ses Ty sama uspokojovala, to je něco jiného. Opravdu zvláštní je přirovnání k budoucnosti, to je velmi pošetilé a opravdu se Tvůj přítel zabývá úplnými zbytečnostmi, budoucnost je úplně o něčem jiném...jistě, sexuální soulad je ve vztahu a pro budoucnost důležitý, ale masturbace je individuální záležitost a právo každého, nikoli však povinnost. Takže bych si možná s přítelem promluvil co a jak, a pokud to nebude akceptovat, tak je možná lepší se porozhldénout po jiném, pokud vám nefunguje ve vztahu spoustu věcí.

Ještě názor mě jako kluka, předpokládám, že jsem tak nějak ve věku Vašeho přítele - ano, sebeuspokojování s holkou nemám problém řešit a je to v pořádku, ale víc to nerozebírám, a když mi řekne, že ji to nebaví, tak ji do toho nutit nebudu a je mi to jedno.Důležité bude, když budou fungovat ostatní věci...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kjbj
Datum: 16.01.15 15:56

Díky za odpověď..:)

Od tý doby jsme to už neřešili, takže snad je vše OK. Sama si to prostě nedělám, ale neřikám, že nikdy nebudu no.. jen mě zarazilo, když se mě na to zeptal.. a já řekla že ne. A pak ještě nějak naznačoval, že bych měla začít..

Ale jak říkám, od té doby jsmeo tom nemluvili, takže to nebudu řešit..:)

Od: ala1970*
Datum: 07.01.15 13:27

Pokud nepociťujete z toho strach, ale jen to prostě neděláte, tak na to mnení nic špatného. Každý má v určitých letech různé sexuální chuťe a touhy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jkbajklsfb
Datum: 16.01.15 15:57

Nepocituji žádný strach.. Jen to prostě nedělám, nic to se mnou nedělá no..

 

Od: aja187
Datum: 16.01.15 16:02

Můžeš poprosit přítele ať ti udělá dobře... třeba se ti to zalíbí a změníš názor

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jnsjky
Datum: 20.01.15 18:59

Ale tady nejde o to, když mi to dělá on. Ale když já sama.

Datum: 22.01.15 15:01

Ahoj určitě nejsi divná a tvůj věk myslím že není kam pospíchat všechno chce čas sama poznáč až ten čas příjde uvidíš

Ohodnoceno: 0x
 
Od: donkarel*
Datum: 22.01.15 16:01

Určitě divná nejsi, ale možná je trochu výhoda vědět co s tebou orgasmus nebo vzrušení dělá. Má přítelkyně si to taky příliš často nedělala - prý jí za tu námahu těch pár sekund potěšení nestálo :D I teď má problém s tím uspokojit se sama, nebo to alespoň tvrdí, protože když na ní šáhnu já, tak je během pár minut. Nevím, jestli k tomu opravdu potřebuje chlapa, ale se mnou jí to baví, ale samotnou prý ne... Tak nevím :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.