Může mne mít víc rád muž, nebo lesbická žena?

Od: Datum: 30.12.14 18:04 odpovědí: 10 změna: 06.01.15 16:57

Jak je to s láskou u stejného pohlaví? (nejsem ošklivá)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.14 18:15

Jak praví píseň - láska je láska.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.12.14 18:16

To jako jestli miluje víc muž nebo žena? Na to odpoveď neexistuje někdo zkrátka miluje víc nekdo míň, je to o lidech a o tom jak moc emočné jsou založení.

doplněno 30.12.14 18:22:

a lesbička není žena? A kde jste přisla na to, že by mě víc zbožňoval buzík než nějaká žena? To je nesmysl.

Datum: 30.12.14 18:19

Tak to jsi nepochopil...né žena, ale lesbička. Tebe totiž bude mít určitě víc rád buzík, než žena, bude tě víc "zbožňovat", než žena

Datum: 30.12.14 20:39

Co to je za nesmysly? Copak láska souvisí s pohlavím?

Od: ju®
Datum: 30.12.14 18:17

Když je láska opravdová na pohlaví nezáleží...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.12.14 20:30

tak to vyzkoušej, jistě se ti najde příležitost, lepší vlastní zkušenost, než tady nějaká poradna

Datum: 02.01.15 01:44

Milovat Tě budou oba stejně, ale záleží na tom, koho budeš milovat Ty. Já bych to tedy nezkoušela s oběma, ale jen s pohlavím, na které jsem orientovaná. Opak bych si osobně asi nikdy neodpustila, ale to je můj případ.

Datum: 04.01.15 08:03

Asi záleží na tom, co chceš. Jestli chceš někoho, kdo tě bude milovat bez podmínek a úplně oddaně, pak je to jenom pes, který to takhle má. Nebo chceš žít v harmonickém vztahu lásky vzájemné, pak je lhostejné, jestli je to žena nebo muž. Jen nezapomínej, že jako žena, třeba ženy vůbec nemusíš. Protože ke každé lásce patří i hezký sex. A naopak, jestli jsi na ženy, mužského nemusíš. A jestli jsi bi, pak o trvalém a láskyplném vztahu vůbec neuvažuj. Pořád ti něco bude chybět. Ujasni si, co chceš ty a ne to, kdo to je nebo bude.

doplněno 04.01.15 17:02:

Oli, když bude bisexuaál delší dobu se ženou, bude pokukovat po muži a když bude s mužem, vždycky bude pokukovat po ženě. Vím to naprosto jistě. :-D

Datum: 04.01.15 14:01

"A jestli jsi bi, pak o trvalém a láskyplném vztahu vůbec neuvažuj. Pořád ti něco bude chybět." cože to prosím?

Datum: 06.01.15 16:57

Podle mě láska ke stejnému pohlaví nikdy nemůže probíhat tak, jako probíhá přirozeně (tzn. opačne pohlaví fungují o mnoho lépe). Jelikož to není normální věc, je to nenormální a smutné, ale většina lidí si začíná myslet a myslí, že na pohlaví nezáleží, jsou pěkně vedle. Ale bohužel, toto je společenský komplex, který výlečit jde horko těžko.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.