Je možné že jsem otěhotněla?

Od: Datum: 30.12.14 13:10 odpovědí: 6 změna: 31.12.14 10:03

Dobrý den, měla jsem se svým přítele orální sex, a spolka to... potom jsme měli společnou sprchu a on mi vyprstil, k sexu nedošlo, ale i tak, je možné že by se mi to tam nějak dolů dostalo?

administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.14 13:12

Milá Báro. Neboj - tudy cesta k těhotenství nevede... M

Od: wamp®
Datum: 30.12.14 13:15

Pokud nedošlo k oplodnění vajíčka,tj. možné pouze "spodní cestou," tak těhotná být nemůžeš.

Datum: 30.12.14 13:17

*zed* Jenom Vy víte, jestli na těch prstech, kterými Vás prstil, měl sperma. My ne. Tak také nevíme, jestli je možné, jestli "se Vám to tam nějak dolů dostalo".

Ale jinak má miklous pravdu, tudy (ústní dutinu) cesta fakt nevede.

Datum: 30.12.14 13:31

Ne. Kolik je ti let, že nevíš jak dochází k oplodnění ženy? Pokud svůj dotaz myslíš vážně, měla by sis nejdříve o tomto něco nastudovat, než se pustíš do sexování s přítelem...Asi se ale nejspíš hodně nudíš, viď?

Ohodnoceno: 1x

Od: ju®
Datum: 31.12.14 09:54

ANO možné to je, nenechte se přesvědčit, že to nejde...všechno na světě jde - jen deti udělat nejdou, ty se musejí narodit. A už zhruba před 2000 lety tady případ byl - nic nebylo a narodil se...

Od: buss®
Datum: 31.12.14 10:03

Vzpomni na matku Ježíšovu ...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.