Špinění týden po MS

Od: Datum: 29.12.14 20:05 odpovědí: 4 změna: 29.12.14 23:51

Zdravím, jdu sem jen na poradu, dávám do těhotenství, protože jiná rubrika tu není Od 17/12 do 21/12 jsem měla MS, spíš trochu slabší, než obvykle. Včera, tedy 12. den cyklu, jsem začala lehce špinit (není to vyloženě krev, jen "takové hnědé") a to samé i dnes. Nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala, neberu HA, nemám ji nějak čerstvě vysazenou (několik let), nejsem ve stresu, nestalo se nic nenadálého, nejsem nastydlá, necítím se nějak "jinak." Sexuálně jsem aktivní, o mimi se nesnažíme, ale nechráníme se, prostě když by přišlo, tak by bylo, nebráníme se, spíš to necháváme náhodě, sperma většinou skončí jinde ale jasně že vím, že i tak se dá otěhotnět Čemu se dá takové špinění přičítat...?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.14 20:08
avatar

Čemu to lze přičítat? Např. ovulace, výkyv v hormonech, cokoliv. Pokud se to nebude opakovat, neřešila bych to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.12.14 20:09
avatar

Nikdy jsem se s tím nesetkala, ale prý existuje ovulační špinění/krvácení. 12. den cyklu klidně můžete ovulovat (i když je to trochu brzy). Toto krvácení by prý ale mělo trvat max. 2 dny. Tak pokud bude delší, zajděte za gynekologem, možná je to jen nějaká hormonální odchylka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ullinka
Datum: 29.12.14 20:38

Díky. Ovulační krvácení bylo takové vysvětlení nejvíc po ruce, na druhou stranu mám MC 33-34 dní a tak mi 12. den přijde fakt brzo. No uvidíme. K dr. se dostanu nejdřív po novém roce, tak jsem si nechtěla lámat hlavu sama

Datum: 29.12.14 23:51
avatar
Mě se stalo kdysi to samé,ale spíše to bylo lehké zakrvaceni.Pro mě tehdy docela šok, protože jsem to měla celý život snad na den přesně,ovu přesně uprostřed cykly a najednou asi ten 10.den trocha krve prostě jen tak z ničeho nic...Moje tělo tak hlásilo zahnizdeni vajíčka jak jsem pak po pár dnech zjistila od Dr.Zkrátka jsem byla těhotná a dnes má malej už 4roky.U prvního syna se mi to nestalo,ale až u druhého.Třeba jsi tehu,třeba kdoví..Hodně štěstí..
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.