Trápení s menstruací

Od: Datum: 29.12.14 11:02 odpovědí: 5 změna: 30.12.14 14:56

Dobrý den. Už nevím, co mám dělat. 25.12. jsem měla dostat menstruaci. Těhotná být nemůžu (Nevím z čeho "jedině možná ze vzduchu" :-D) Bolesti sice mám, ale menstruace nikde... A představa, že by mi doktor, mimochodem při 1. prohlídce, musel dát injekci, mě skutečně děsí.*sok* Prosím vás, poraďte mi co mám dělat. Jsem z toho opravdu smutná. *plac*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iv®
Datum: 29.12.14 11:04
Ahoj. Tohle vyřeší opravdu jen lékař. Může to byt stresem, změnou režimu. ...zkus teplou koupel, pokud ani ona nepomůže tak hezky k lékaři.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.12.14 11:16

Pokud jdeš na 1. prohlídku na gyndu teprve nyní, odvozuji z toho, že jsi velmi mladá dívka, u které menses teprve začíná, tam je nepravidelnost obvyklá a častá. Netřeba se děsit. Zkus si zasportovat, pořádně si dát do těla a ono to někdy pomůže. Co takhle bruslení nebo zkusit běžky? U nás docela nasněžilo. :) Nebo vem kamarádky, psa a běžte se proběhnout.

Sedět doma a přemýšlet, jak strašné bude, když mi doktor bude muset dát injekci, místo užívání prázdnin, to je k ničemu. :-D Injekci přežiješ, pokud bude nutná, stejně jako jsi přežila veškerá očkování u dětského lékaře, dává se do zadku a nebolí, není to žádná hrůza, přežila jsi to už mockrát, tak si s tím nelam hlavu, nelituj se a nekaz prázdniny nějakými tragickými úvahami, prosím tě. :) Většina dívek to má ze začátku nepravidelné a pamatuji i takové, kterým to vynechalo na několik měsíců, aniž by měly pak nějaké potíže. Vypusť to z hlavy, běž si užívat prázdnin a po prázdninách, když to nepřijde, se pro kontrolu stav na gyndě. Uvidíš, že to nic není a bála ses zbytečně. Navíc není psáno, že nějakou injekci vůbec dostaneš.

doplněno 29.12.14 11:42:

Není zač, běž se pořádně proběhnout, protáhni cestu od sněhu, oklepej na zahradě stromy, ukliď si a večer si dej teplou koupel, uvidíš, že pohyb v tomhle dělá divy, za pár dnů intenzivního pohybu se rozmenstruuje i patník :-D . Ono i to vánoční válení a cpaní to špatně ovlivňuje. :-D

Ohodnoceno: 3x

Od: bea00
Datum: 29.12.14 11:18

Ještě bych chvíli počkala. Mě měla přijít 15.12. a přišla předevčírem. Pokud tak do týdne nepřijde, doktor bude nutný. Dost ale záleží na tom, kolik ti je. Možná to ještě nemáš ustálené.

Ohodnoceno: 2x

Od: nestastna
Datum: 29.12.14 11:39

dejavu: Díky za podporu :)

Datum: 30.12.14 14:56

Ahoj ,

to že nedošlo k menstruaci přece není žádná nemoc ani nějaká chyba a není proto důvod hned s tím běhat k odborníkům. Hoď úsměv na rty a buď v pohodě :)

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.