Slepené řasy

Od: Datum: 29.12.14 00:43 odpovědí: 7 změna: 31.12.14 13:23

dobrý den, mám velký problém s tím, že se mi strašně slepují řasy, když si je klidně i slabě namaluju, tak se úplně slepí a vypadá to hrozně, tak je ještě musím rozdělovat špendlíkem. V mém věku už se VŠICHNI dávno malují a já nemůžu, protože jsem do teďka nenašla dobrou řasenku a stydím se je nosit. Teď používám docela slavnou rocket volum express a i tak to je hrozné. Nemá někdo nějaký tip? Je to řasenkou, nebo to může být i něčím jiným? Jaká značka vám vyhovuje? Tady je fotka mých slepených řas

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.12.14 01:02

Já mám teď tuhle a krásně odděluje řasy a nevypadám po ní zmalovaně,oči vypadají přirozeně.Určitě jich bude dobrých víc,chce to jen hledat a časem najít ten nejlepší tvar kartáčku co bude sedět. http://oci.heureka.cz/dermaco…-mascara-rasenka-black-12-ml/

Ohodnoceno: 2x

Od: gfg
Datum: 29.12.14 01:13

děkuji moc za tip, určitě se po ní kouknu :)

Od: flip
Datum: 29.12.14 06:57

Datum: 29.12.14 10:35

ono svým způsobem záůeží i na technice při řasenkování. Ty to máš jak vidno všechno tažený doprava. Zkus při řasenkování jezdit cukavejma pohubama vpravo a vlevo

Datum: 29.12.14 11:58

Jasně,ten pohyb je taky důležitý,každá žena to dělá jinak i každá kosmetička.Mi vyhovuje styl od jedné kosmetičky,přivřít oko a řasenku (kartáček)dát mezi horní a dolní řasy,přitlačit dolní i horní řasy na kartáček a jemně hýbat kartáčkem z prava do leva.Vše dělat s citem,ať se řasenka neobtiskne a stačí chvilka a jsou hotovy.

Ohodnoceno: 0x

Od: pb®
Datum: 29.12.14 15:09
Po nanesení řasenky řasy ihned rozčešu. Buď štětečkem ze staré řasenky, který udržuju čistý bez nánosů barvy, dříve mi postačil i vyřazený kartáček na zuby.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.12.14 13:23

*palec*

Mně pomáhá i klasický tupírovací hřebínek s hustými zuby.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.