Detska kosmetika na oblicej?

Od: Datum: 27.12.14 22:38 odpovědí: 5 změna: 27.12.14 23:29
Dobry den,
hodnekrat jsem slysela doporucovat detsky sampon, protoze neobsahuje silikony a dalsi zatezujici latky, tak me napadlo, jestli neni i nejaky zpusob jak zacit pouzivat detskou kosmetiku i na plet. Je mi skoro 18 let a mam pokozku s lehkym akne a zarudnutim, ale pritom celkem suchou. Myslite, ze je detska kosmetika dobry napad a proc? :) Popr., jakou doporucujete? Predem moc dekuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fyrm
Datum: 27.12.14 22:55
Myslím, že dětská kosmetika jsou jen právě šampony, možná nějaký olejíček. Sestra občas použije trochu dětského zásypu, ale jen na zesvětlení odstínu. Spíš bych se zaměřil na stravu. Ale jsem muž a nevyznám se v tom.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.12.14 23:10

Někdy po holení používám dětský krém nebo olejíček ;) A lahoda.

Datum: 27.12.14 23:10

Nic tím nezkazíš,určitě hydratují atd.ale neobsahují látky bojující proti akné,ale pokud si budeš obličej čistit gelem proti akné a potom natřeš dětský krém,bude to v poho.Kosmetika by se měla používat úměrně věku,kosmetika pro starší zatěžuje a pro mladší nefunguje...ale v tvém věku je dětský v poho.Jen vyživí pleť ale na akné budeš muset pořídit něco jiného(gel,mycí pěna...)

Jinak souhlas-dětský pudr dávám trochu do vlasů,když je mám mastné a není čas na mytí...a i trochu zesvětlí.

doplněno 27.12.14 23:17:

P.S.:každopádně v tvém věku Niveou nic nezkazíš.Je dostupná a je to jistá kvalita.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.12.14 23:13

Hezký den i vám. Co třeba zkusit kosmetiku Bioderma nebo nějakou jinou, léčivou kosmetiku?

Datum: 27.12.14 23:29

Dobrý den, takto se nedá radit, protože pokožka na obličeji není všude stejná. Mohu se zeptat přímo macechy, dělá kožní, ale musela byste mi poslat slušnou fotku, což můžete i do pošty, pokud se stydíte veřejně. Napište mi taky k tomu věk a případně co užíváte doposud, eventuálně léčbu, kterou si léčíte pleť.

Zeptám se jí na ty dětské preparáty a co radí nyní. Kosmetika se stále mění. Dříve doporučovala žloutkový šampon a dětské mýdlo, ale pak i nějaké lepší značky z lékárny, už jsem ztratila přehled, co teď letí na kožním a pokud to neuvidí, tak neporadí a i tak má kupu řečí, že podle fotky je to nanic, ale vždy zatím poradila i podle fotky dobře, znám ji, tak to zvažte. Pokud se vám do toho nechce, nevadí, jistě vám i tak tu lidi poradí z jejich zkušenosti.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.