Vymackla sem si jecne zrno

Od: Datum: 17.12.14 13:07 odpovědí: 3 změna: 17.12.14 16:22
Zdravim, jednu krstkou dobu me pobolivalo oko,asi tri dny, ale pqk to bylo asi tyden dobre a neresila sem to. Ale dneska rano sem mela hodne stres ze skoly a rodicu + vyzkousela novou rasenku, a protoze mi udelala tri rasy, tak sem to nakombinovala s jeste jednou. Ted sem se vratila domu a koukam, mam "bedar" na hornim vicku v oku! Neverila sem tomu, ale ok, akne si obycejne mackam, tak sem odstranila i toto. A ted tak premyslim nad vecmi,co sem kdy slysela od ocni (nosim cocky) a ono to zcela urcite bylo jecne zrno. A to se pry mackat nema! :( Co by se mi mohlo stat? Oko me neboli, mozna jen opravdu malinko na miste kde byl en pupinek, ale nepatrne. Jsem odmalovana a mam bryle. Nicmene nenamalovana a v brylich jit do skoly zitra nemuzu, natoz s "bedarem na vicku". Pripadala bych si jak monstrum.
Myslite ze se to do rana spravi, mate nejake triky?:( omlouvam se za cj, pisu na tabletu :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.14 13:22

Chtěl bych mít tvoje starosti, nicméně, pokud to cítíš jako životní problém, tak tě mohu uklidnit, myslím si, že to byl taky beďár, ječného zrna by sis všimla dříve,

jinak o ječném zrnu (hordeloum) se dočteš zde: http://www.ulekare.cz/clanek/…-poradit-s-jecnym-zrnem-14836

doplněno 17.12.14 13:24:

když nosíš ty čočky, tak si předtím umyj ruce !

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.12.14 13:38

Ahoj, ječné zrno to klidně být mohlo, sice se vymačkávat nemá kvůli riziku infekce a taky je na citlivém místě, ale znám dost lidí, co si hnis vymáčkli a byli ok.

Teď udržuj oko hlavně v čistotě, než se to zahojí, do rána se už žádný zázrak nestane, zkusila bych opthalmo-septonex, pokud máte doma, natřít to místo. A rozhodně se nemaluj, snad to pro zdraví vydržíš a je to pro tebe důležitější, než udělat dojem nalíčená.

Ohodnoceno: 2x

Od: ju®
Datum: 17.12.14 16:22

Zalepte si oko s beďarem, druhé namalujte a upalujte do školy a styďte se, že jste jednoočko..., nebo si půjčte svařečské bryle s tmavými skly, anebo nechoďte do školy den, dva,tři, do pátku...já bych teda nešel, připadalbych si jako monstrum...jste monstrum, bože ty to vidíš!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.