Vykuchaný kapr - cena

Od: Datum: 16.12.14 10:48 odpovědí: 2 změna: 16.12.14 11:03

Díval jsem se, že v Tescu prodávají vykuchaného kapra s hlavou za 145 Kč/kg a půlky kapra za 194 Kč/kg. Chtěl bych se zeptat, jestli jsou ty ceny dobré vzhledem k tomu, že 1 kg živého kapra stojí asi 80 Kč. Jestli je tedy možné, že ten kapr ztratí vykucháním asi třetinu hmotnosti.

Moc děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.12.14 10:59
avatar

u nás je kapr na sádkách za 75kč do 50kč ti ho vykuchaj a zbavěj šupin takže bych asi volil nákýho venkovního prodejce

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.12.14 11:03
avatar

V Praze v Globusu je tento týden akce na kapr půlený, bez hlavy ze 179 korun původní ceny, na 149 korun za kilo. Sleva 16 procent.

Nezapomeňte, že se nejedná jenom o kilo kapra a odpad, ale též se musí do ceny čistě opracovaného zboží zakalkulovat též náklady v podobě práce řezníka, úklidu, obalového materiálu apod. Je ale pravda, že hlavy prodají zvlášť na polévku.

Já raději koupím nyní půlku kapra, než se potom klouzat s celým kaprem, pro jednoho to stačí. Když byla vícečlenná rodina, tak jsme brali dva kapříky a manžel je ve sklepě připravil do kuchyňské úpravy. No a chvíli mu to také trvalo.

Minulý rok jsem koupila půlku kapra a dvě hlavy na polévku, přesnou cenu si již nepamatuji, levné to nebylo, ale byla jsem ráda, že jsem aspoň něco měla, kupovala jsem na poslední chvíli v Globusu u pultu vevnitř.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.