Prodloužení vlasů v 15 letech

Od: Datum: 12.12.14 19:44 odpovědí: 3 změna: 13.12.14 07:21

Ahoj, je mi 15 let a chodím do 9. třídy. Mám od přírody rovné blond vlasy, velmi jemné a bez objemu. Tak nějak vůbec mi nerostou, mám je pořád kousek nad ramena. A když už mi narostou, většinou se musí zastřihnout pač se mi i rychle třepí konečky. Ty mam prostě suché a nevím proč. Ale kořínky mastné, takže si vlasy myju každej den. Fénuju jen zřídkakdy, kulma a žehla taktéž jen někdy. :)

Hrozněbych chtěla dldohé vlasy po pas, peníze by na to byly - prodloužení bych dostala k vánocům a jak by se prodloužili - jakou metodou - by se dořešilo pozdějš.

Ted se jen ptám - je to fakt divné, nechats i je prodloužit v 15? všude kde to řeknu, mi říkaj že mam čas, že je to pro starší že sem dítě ale holky v mém věku si vlasy žehlí, kulmujou a barví, tak proč bych si je já neprodloužila? :/ mamka mi rozumí, ví, že dlouhé vlasy chci ale ne a ne je mít (chci je už od dob kdy o sebe trochu dbám) a tak mi řekla, že klidně ale já nevím no... fakt je to moc? sice to není obvyklé, ale to neznamená že by se to nemělo dělat ne? :)

a nepište mi prosím, že mi vlasy narostou az si o ně začnu lip pečovtaa td... nic nefunguje :)

děkuju za NÁZORY :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.14 19:56

za našich let chodily holky "na kluka", kdy je stříhali doma a nebo chodily k pánskému holiči, dnes je jiná doba a děti si vynejšlí co vidí všude kolem, když je chceš mít dlouhé, tak si je nech prodloužit, pokud ti to rodiče schválí a zacálujou, ale být holkou, tak bych šla jinou cestou, než jsou tvé vrstevnice ze třídy (proč se jim podobat?) anechala bych si udělat nějakej slušivej výtvor na hlavě, ale s krátkými vlasy

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.14 20:11

No, odrazovat Tě nemá cenu, ale zeptám se jinak: jaké nejdelší vlasy jsi zatím měla? Já si je párkrát nechala narůst na lopatky a vracím se k mikádu/po ramena, protože mě pak ty vlasy prostě ŠTVOU! Uvědomuješ si, že si nenasadíš batoh, neoblékneš se a dalších xx věcí bez toho, abys musela přidržet/odsunout/podržet/nadzdvihnout celé háro? Např. to nasazování batohu mě zlobilo asi nejvíc, párkrát jsem si tam vlasy skřípla a od té doby nechápu, jak může někdo chodit s vlasy po pas. Jsou také těžké, do pořádného culíku to člověk dá těžko. Mytí musí být hrůza.

K těm prodlužovaným - nikdy jsem nad tím neuvažovala, ale budeš to vědět Ty - nepoškozuje to vlastní vlasy? To asi nechceš... předpokládám, že je to věc dočasná - co pak? Budou zase peníze?

Ale pokud jsi si vědoma všech rizik a nebude Tě mrzet, že vyplýtváš jedny Vánoce i kdyby to nevyšlo, tak proč ne. Možná je trochu brzy, ale mladí dneska dělají horší pitominy :-D a když si vzpomenu, že dvanáctileté nosí vycpané podprsenky, tak proč by si patnáctiletá nemohla prodloužit vlasy...

Datum: 13.12.14 07:21

Já mám pocit, že tahle legrace stojí dost přes 10.000 kč. Dlouhé vlasy jsou připevněny na vlastních vlasech u kořínků. Takže, když vlastní vlasy odrostou a rostou necelý centimetr za měsíc, odroste i to upevnění a po nějaké době je to vidět. *sok* Takže, když na to máš?! S chutí do toho! Já bych to své dceři nedovolila, protože jsem na tohle nikdy peníze neměla. :-D Nakoukni do lékárny, najdeš tam několik šamponů, které na růst vlasů a jejich kvalitu působí.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.